Об организации оплачиваемых общественных работ в 2007 году
Постановление Акимата города Астаны от 5 января 2007 года N 23-8п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 31 января 2007 года N 460. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 8 января 2008 года N 23-6п
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  N 836  "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2007 году.
2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка" совместно с Государственным учреждением "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" организовать оплачиваемые общественные работы в 2007 году для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Оплату труда безработных и учащейся молодежи, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2007 год.
4. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.
5. Постановление акимата города Астаны от 9 января 2006 года N  23-10-34п  "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2006 году" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 17 февраля 2006 года под N 433, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 2 марта 2006 года, N 29 и "Вечерняя Астана" от 14 марта 2006 года, N 38) признать утратившим силу.
6. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Государственном учреждении "Департамент юстиции города Астаны".
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
Аким
Первый заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Руководитель аппарата акима
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Заведующий государственно-
правовым отделом
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"
Приложение
к постановлению
акимата города Астаны

2007 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы Әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 23-8қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 31 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 460 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы Әкімдігінің 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 23-6қ қаулысымен
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы  N 836  қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2007 жылы жұмыссыздар мен оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әкімдері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп, 2007 жылы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың және оқитын жастардың еңбекақы төлемі 2007 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақыдан төмен емес айлық еңбекақы мөлшерінде осы кәсіпорындағы немесе ұйымдағы баға бойынша нақты орындалған жұмысқа жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
4. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі және олардың төлем ережесі туралы хабардар етуді қамтамасыз етсін.
5. "2006 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы  N 23-10-34қ  қаулысының (Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 ақпанда N 433 болып тіркелген; 2006 жылғы 2 наурызда N 29 "Астана хабары"; 2006 жылғы 14 наурызда N 38 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі "Астана қаласының Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсiн.
Әкім
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Астана қаласы әкімдігінің