О переименовании села Степное Хромтауского района в село Кокпекти
Cовместное постановление Акимата Актюбинской области от 5 декабря 2007 года N 398 и решение Маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2007 года N 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2007 года N 3233
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом предложений Хромтауского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Степное Хромтауского района в село Кокпекти.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области
Председатель сессии областного маслихата

Хромтау ауданының Степное селосын Көкпекті ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 398 қаулысы және Ақтөбе облысының мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 26 желтоқсанда N 3233 тіркелді
Ескерту. Орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабына сәйкес Хромтау аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстарын есепке алып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Хромтау ауданының Степное селосы - Көкпекті ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Облыс әкімі
Сессия төрағасы, облыстық мәслихаттың хатшысы