О внесении изменений и дополнений в решение N 363 внеочередной сороковой сессии маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года "Об установлении стоимости разовых талонов на рынках: "Оптово-продовольственный рынок города Актобе" и крытый рынок "Кар сити", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 2 августа 2007 года за N 3-1-76
Решение внеочередной второй сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 октября 2007 года N 18. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 14 ноября 2007 года за N 3-1-79. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
В соответствии с пунктом 2 статьи 369, статьи 372 и с пунктом 2 статьи 373 Кодекса РК "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и в целях увеличения налогооблагаемой базы, обеспечения выполнения прогнозных показателей, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в приложения N 1 и 2 решения N 363 внеочередной сороковой сессии маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года "Об установлении стоимости разовых талонов на рынках: "Оптово - продовольственный рынок города Актобе" и крытый рынок "Кар сити", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 2 августа 2007 года за N 3-1-76 согласно приложениям к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на исполняющую обязанности председателя налогового комитета по городу Актобе Арыспаеву Гульмиру Алиевну.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Приложение N 1
к решению N 18 внеочередной
второй сессии маслихата города Актобе

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс қырқыншы сессиясының 2007 жылғы 17 шілдедегі "Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық-түлік базары" және "Кар сити" жабық базарының бір жолғы талондар құнын белгілеу туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 2 тамызда N 3-1-76 санымен тіркелген N 363 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс екінші сессиясының 2007 жылғы 30 қазандағы N 18 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 14 қарашада N 3-1-79 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 169 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 шешімімен
___________________________
Қазақстан Республикасы Кодексінің "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 369 бабының 2 тармағына, 372 бабына және 373 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес және салық салу базаларын ұлғайту, болжамдық көрсеткіштердің орындалуын қамтамасыз ету мақсатында Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс қырқыншы сессиясының 2007 жылғы 17 шілдедегі "Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық - түлік базары" және "Кар сити" жабық базарының бір жолғы талондар құнын белгілеу туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 2 тамызда N 3-1-76 санымен тіркелген N 363 шешімінің N 1 және N 2 қосымшаларына осы шешімнің қосымшаларына сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы бойынша салық комитеті төрағасының міндетін атқарушы Гүлмира Әлиқызы Арыспаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ақтөбе қалалық мәслихатының

от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов по видам деятельности
(Оптово - продовольственный рынок города Актобе)
N/N
Вид деятельности
Стоимость разовых талонов (тенге)
Период
1
Реализация товаров из складского бокса площадью до 42 квадратных метров
Реализация товаров из складского бокса площадью свыше 42 квадратных метров
250
300
за 1 день
за 1 день
2
Реализация товаров из складских отсеков (ангарного типа) площадью до 38 квадратных метров
Реализация товаров из складских отсеков (ангарного типа) площадью свыше 38 квадратных метров

2007 жылғы 30 қазандағы
кезектен тыс екінші сессиясының
N 18 шешіміне N 1 қосымша
Қызмет түріне байланысты біржолғы талондар құнының
мөлшері
(Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық-түлік базары)
N/N
Қызмет түрлері
Біржолғы талондар құны (теңге)
Мезгіл
1
Тауарларды алаңы 42 шаршы метрге дейінгі қойма боксынан сату
Тауарларды алаңы 42 шаршы метрден асатын қойма боксынан сату
250
300
1 күнге
1 күнге
2
Тауарларды алаңы 38 шаршы метрге дейінгі қойма бөлігінен (аңғар типті) сату
Тауарларды алаңы 38 шаршы метрден асатын қойма бөлігінен (аңғар типті) сату

230
280
за 1 день
за 1 день
3
Реализация товаров с контейнеров до 20 т.
Реализация товаров с контейнеров свыше 20 т.
250
350
за 1 день
за 1 день
4
Реализация товаров с автомашин.
400
за 1 день
Приложение N 2
к решению N 18 внеочередной
второй сессии маслихата города Актобе
от 30 октября 2007 года
Размеры стоимости разовых талонов по видам деятельности
(крытый рынок "Кар сити")
N/N
Вид деятельности
Стоимость разовых талонов (тенге)
Период
1
Реализация товаров из бутика

230
280
1 күнге
1 күнге
3
Тауарларды көлемі 20 т. дейін контейнерден сату
Тауарларды көлемі 20 т. жоғары контейнерден сату
250
350
1 күнге
1 күнге
4
Тауарларды автомашинадан сату
400
1 күнге
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2007 жылғы 30 қазандағы
кезектен тыс екінші сессиясының
N 18 шешіміне N 2 қосымша
Қызмет түріне байланысты біржолғы талондар құнының
мөлшері
("Кар сити" жабық базары)
N/N
Қызмет түрлері
Біржолғы талондар құны (теңге)
Мезгіл
1
Тауарларды сауда бутигінен сату

200
за 1 день
2
Реализация автотранспортных
средств с территории рынка (за 1 единицу)
150
за 1 день
Примечание: пункт 2 приложения N 2 - реализация за 1 единицу автотранспортных средств стоимость разовых талонов составляет 150 тенге, иное количество определяется расчетным путем.

200
1 күнге
2
Авто көліктерді базар аумағында сату (1 бірлігі үшін)
150
1 күнге
Ескерту: N 2 қосымшаның 2 тармағында 1 авто көлікті сатқаны үшін біржолғы талондар құны 1 күнге 150 теңге, басқа саны - есептеу арқылы анықталады.