О переименовании аула Зыковка Карасазского аульного округа Жуалынского района Жамбылской области в аул Журимбай
Решение Маслихата Жамбылской области от 26 июля 2007 года N 25-14 и постановление Акимата Жамбылской области от 28 июня 2007 года N 141. Зарегистрировано департаментом юстиции Жамбылской области 16 августа 2007 года за N 1666.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать село Зыковка сельского округа Карасаз Жуалынского района Жамбылской области на имя Журимбай.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в органе юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата С. АКЧАЛОВ
Аким области Б. ЖЕКСЕМБИН
Секретарь
областного маслихата А. АСИЛЬБЕКОВ

Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округіне қарасты Зыковка ауылының атын Жүрімбай ауылы деп қайта атау туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-14 шешімі және Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 28 маусымдағы N 141 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 16 тамызда N 1666 тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округіне қарасты Зыковка ауылына Жүрімбай есімі берілсін.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С. АҚШАЛОВ
Облыс Әкімі Б. ЖЕКСЕМБИН
Облыстық мәслихат хатшысы Ә. ӘСІЛБЕКОВ