О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2007 года N 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 апреля 2007 года за N 1828
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1822), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 декабря 2006 года N 239-240 (20167), от 19 декабря 2006 года N 241 (20168), "Индустриальная Караганда" от 19 декабря 2006 года N 151 (20390), внесены изменения и дополнения решением XXV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28 декабря 2006 года N 395 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1826), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 6 января 2007 года N 2-3 (20178), "Индустриальная Караганда" от 6 января 2007 года N 2 (20397) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "58855478" заменить цифрами "59768278";
цифры "18241061" заменить цифрами "18776573";
цифры "40345258" заменить цифрами "40722546";
в подпункте 2):
цифры "58887946" заменить цифрами "60745015";
в подпункте 3):
цифры "32468" заменить цифрами "976737";
в подпункте 4):
цифры "457921" заменить цифрами "800481";
цифры "1308454" заменить цифрами "1651014";
в подпункте 5):
цифры "175000" заменить цифрами "195000";
подпункты 6), 7) изложить в следующей редакции:
"6) дефицит бюджета - минус 321 204 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 321 204 тысячи тенге.";
2) дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2007 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов, выданных бюджетам районов и городов областного значения на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в сумме 1 605 860 тысяч тенге.";

Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2007 жылғы 5 сәуірде N 1828 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1822 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 16 желтоқсандағы N 239-240 (20167) санында, 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 241 (20168) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 151 (20390) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы ХХV сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 395 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіміне - N 1826 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2-3 (20178) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2 (20397) санында жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"58855478" сандары "59768278" сандарына ауыстырылсын;
"18241061" сандары "18776573" сандарына ауыстырылсын;
"40345258" сандары "40722546" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"58887946" сандары "60745015" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"32468" сандары "976737" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"457921" сандары "800481" сандарына ауыстырылсын;
"1308454" сандары "1651014" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"175000" сандары "195000" сандарына ауыстырылсын;
6), 7) тармақшалар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджеттің дефициті - алу 321 204 мың теңге;
7) бюджет дефицитін қаржыландыру - 321 204 мың теңге.";
2) 2-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджетіне берілген, бюджеттік кредиттерді өтеуге 1 605 860 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.".

3) в подпункте 1) пункта 3 слово "Балхаш" исключить;
4) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Установить норматив распределения дохода в областной бюджет, в бюджет города Балхаш по индивидуальному подоходному налогу в следующих размерах:
на первый квартал 2007 года - 100 процентов;
с 1 апреля 2007 года - 80 процентов.";
5) в пункте 9-13:
цифры "457921" заменить цифрами "800481";
6) в пункте 12-1:
цифры "322405" заменить цифрами "352305";
7) в пункте 12-3:
цифры "436107" заменить цифрами "532425";
8) в пункте 12-4:
цифры "20000" заменить цифрами "61600";
9) в пункте 12-5:

3) 3 тармақтың 1 тармақшасында "Балқаш" деген сөз алынып тасталсын;
4) 3-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-1. Облыстық бюджетке, Балқаш қаласының бюджетіне жеке табыс салығы бойынша кірісті бөлу нормативі келесі мөлшерде белгіленсін:
2007 жылдың 1 тоқсанына - 100 пайыз;
2007 жылдың 1 сәуірінен бастап - 80 пайыз.";
5) 9-13 тармақтағы:
"457921" сандары "800481" сандарына ауыстырылсын;
6) 12-1 тармақтағы:
"322405" сандары "352305" сандарына ауыстырылсын;
7) 12-3 тармақтағы:
"436107" сандары "532425" сандарына ауыстырылсын;
8) 12-4 тармақтағы:
"20000" сандары "61600" сандарына ауыстырылсын;
9) 12-5 тармақтағы:

444618
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27274
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65676
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94332
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5322
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
14268
3
Начальное профессиональное образование
1281031
261
Департамент (Управление) образования области
1281031
008
Начальное профессиональное образование
1281031
4
Среднее профессиональное образование
1379677
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
97869
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
97869
261
Департамент (Управление) образования области
1281808
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1281808
5
Дополнительное профессиональное образование
175322
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
37105
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
37105
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
48221
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48221
261
Департамент (Управление) образования области
89996
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
89996
9
Прочие услуги в области образования
2596166
261
Департамент (Управление) образования области
1355815
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
49957
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22227
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
20831
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
177818
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования

444618
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27274
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65676
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94332
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5322
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14268
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1281031
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1281031
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1281031
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1379677
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
97869
002
Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау
97869
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1281808
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1281808
5
Қосымша кәсіби білім беру
175322
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
37105
007
Ішкі істер органдарының кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37105
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
48221
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48221
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
89996
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
89996
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2596166
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1355815
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
49957
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22227
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткiншектердi оңалту және әлеуметтік бейімдеу
20831
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға  берілетін нысаналы даму трансферттері
177818
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер