О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение II сессии Карагандинского областного маслихата от 16 октября 2007 года N 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 октября 2007 года N 1835
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года,   Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1822, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 декабря 2006 года N 239-240 (20167), от 19 декабря 2006 года N 241 (20168), "Индустриальная Караганда" от 19 декабря 2006 года N 151 (20390)), в которое внесены изменения и дополнения решением XXV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 декабря 2006 года N 395 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1826, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 6 января 2007 года N 2-3 (20178), "Индустриальная Караганда" от 6 января 2007 года N 2 (20397)), решением XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2007 года N 403 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1828, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 апреля 2007 года N 54-55 (20 229), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2007 года N 42 (20 438)) и решением XXIX сессии Карагандинского областного маслихата от 5 июля 2007 года N 458 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1832, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 июля 2007 года N 113-114 (20 288), "Индустриальная Караганда" от 24 июля 2007 года N 85 (20 481)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХІV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 16 қазандағы II сессиясының N 28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қазанда N 1835 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1822 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 16 желтоқсандағы N 239-240 (20167) санында, 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 241 (20168) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 151 (20390) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы ХХV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 395 шешімімен (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізіміне - N 1826 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2-3 (20178) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2 (20397) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 29 наурыздағы ХХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 403 шешімімен (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізіміне - N 1828 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 54-55 (20 229) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 42 (20 438) санында жарияланған) және Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 шілдедегі ХХІХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 458 шешімімен (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1832 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 21 шілдедегі N 113-114 (20 288) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 24 шілдедегі N 85 (20 481) санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшадағы:

цифры "63206931" заменить цифрами "65149342";
цифры "20486382" заменить цифрами "22051338";
цифры "297998" заменить цифрами "311646";
цифры "42422551" заменить цифрами "42786358";
в подпункте 2):
цифры "64224168" заменить цифрами "65671579";
в подпункте 3):
цифры "1017237" заменить цифрами "522237";
в подпункте 4):
цифры "960533" заменить цифрами "465533";
цифры "1761014" заменить цифрами "1266014";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "22160470" заменить цифрами "22524277";
дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
"363 807 тысяч тенге на проведение взрывных работ аварийных бесхозяйных домов, а также уборки строительного мусора в городе Шахтинске и поселке Шахан.";
3) в пункте 2-2:
цифры "1623781" заменить цифрами "1128781";
4) в пункте 3:
в подпункте 1):
в абзаце втором слово "Караганды" исключить;
после слов "90 процентов" дополнить словами ", города Караганды - 81 процент";
5) в пункте 9-3:
цифры "181890" заменить цифрами "181432";
6) пункт 9-19 изложить в следующей редакции:
"9-19. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 72 958 тысяч тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования, в том числе:
городу Балхаш - 48 тысяч тенге;
Жанааркинскому району - 48 тысяч тенге;
городу Жезказган - 48 тысяч тенге;
городу Караганды - 70 064 тысячи тенге;
городу Сатпаев - 48 тысяч тенге;
городу Темиртау - 2702 тысячи тенге.";
7) дополнить пунктом 9-20 следующего содержания:
"9-20. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты бюджету города Шахтинска на проведение взрывных работ аварийных бесхозяйных домов, а также уборки строительного мусора в городе Шахтинске и поселке Шахан в сумме 363 807 тысяч тенге.";
8) в пункте 11:
цифры "84200" заменить цифрами "95332";
в абзаце первом после слов "малообеспеченных семей" дополнить словами "и государственной адресной социальной помощи";
9) в пункте 12-5:
цифры "2562223" заменить цифрами "2767238";
10) в пункте 16:

"63206931" сандары "65149342" сандарына ауыстырылсын;
"20486382" сандары "22051338" сандарына ауыстырылсын;
"297998" сандары "311646" cандарына ауыстырылсын;
"42422551" сандары "42786358" cандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"64224168" сандары "65671579" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"1017237" сандары "522237" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"960533" сандары "465533" сандарына ауыстырылсын;
"1761014" сандары "1266014" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "22160470" сандары "22524277" сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
"иелері жоқ апатты жағдайдағы үйлерді бұзуды жүргізу жұмыстарына, сонымен қатар Шахтинск қаласы мен Шахан кентіндегі құрылыс қоқыстарын жинауға 363 807 мың тенге.";
3) 2-2 тармақтағы:
"1623781" сандары "1128781" сандарына ауыстырылсын;
4) 3 тармақтағы:
1) тармақшада:
екінші абзацтағы "Қарағанды" деген сөз алынып тасталсын;
"90 пайыз" сөзінен кейін ", Қарағанды қаласы - 81 пайыз" деген сөздермен толықтырылсын;
5) 9-3 тармақтағы:
"181890" сандары "181432" сандарына ауыстырылсын;
6) 9-19 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9-19. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласына мемлекеттік жүйенің жаңа технологиясын енгізуге 72 958 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде.
Балқаш қаласына - 48 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына - 48 мың теңге;
Жезқазған қаласына - 48 мың теңге;
Қарағанды қаласына - 70 064 мың теңге;
Теміртау қаласына - 2702 мың теңге;
Сәтпаев қаласына - 48 мың теңге;
Теміртау қаласына - 2702 мың теңге.";
7) 9-20 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-20. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің кезек күттірмейтін шығындарға Шахтинск қаласының бюджетіне иелері жоқ апатты жағдайдағы үйлерді бұзуды жүргізу жұмыстарына, сонымен қатар Шахтинск қаласы мен Шахан кентінің құрылыс қоқыстарын жинауға 363 807 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
8) 11 тармақтағы:
"84200" сандары "95332" сандарына ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы "аз қамтылған отбасылар" сөзінен кейін "және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" деген сөздермен толықтырылсын;
9) 12-5 тармақтағы:
"2562223" сандары "2767238" сандарына ауыстырылсын;
10) 16 тармақтағы:

18748
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
181432
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
444618
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27274
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65676
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94332
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5322
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
14268
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
10073
026
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
72958
3
Начальное профессиональное образование
1291004
261
Департамент (Управление) образования области
1291004
008
Начальное профессиональное образование
1291004
4
Среднее профессиональное образование
1381104
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
97869
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
97869
261
Департамент (Управление) образования области
1283235
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1283235
5
Дополнительное профессиональное образование
175322
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
37105
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37105
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
48221
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48221
261
Департамент (Управление) образования области
89996
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров

18748
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
181432
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
444618
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27274
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65676
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94332
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуду ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5322
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14268
025
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды енгізу
10073
026
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттерді енгізу
72958
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1291004
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1291004
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1291004
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1381104
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
97869
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
97869
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1283235
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1283235
5
Қосымша кәсіби білім беру
175322
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
37105
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37105
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
48221
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48221
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
89996
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау