Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 28 июня 2007 года N 14/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 26 июля 2007 года N 8-8-40. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 мая 2016 года N 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25.05.2016 N 18/01.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 и пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях создания инвалидам равных возможностей для жизнедеятельности и интеграции в обществе, акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности установить ежегодную квоту рабочих мест для инвалидов в размере 3% от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Н. Тулепов

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 28 маусымдағы N 14/3 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 26 шілдеде N 8-8-40 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы N 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 25.05.2016 N 18/01 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына және 37-бабының 8-тармағына сәйкес және мүгедектердің қоғамдағы тіршілік әрекеті және бірігуі үшін тең мүмкіндіктер жасау мақсатында, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншіктің барлық түріндегі ұйымдар, мекемелер, кәсіпорындар жұмыс орындарының жалпы санының 3% мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының жыл сайынғы квотасын белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.Қ. Сатоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Төлепов