Об отнесении поселка Тенге города Жанаозен к категории "село"
Решение Маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2007 года N 3/30 и постановление Акимата Мангистауской области от 30 ноября 2007 года N 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 января 2008 года N 1996
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 27.02.2014 № 40 и решением маслихата Мангистауской области от 27.02.2014 № 15/235.
Рассмотрев предложение Жанаозенского городского маслихата и акимата города Жанаозен об отнесении поселка Тенге города Жанаозен к категории "аул (село)", в соответствии с пунктом 3 статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ и акимат области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Отнести поселок Тенге города Жанаозен к категории "село".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 27.02.2014 № 40 и решением маслихата Мангистауской области от 27.02.2014 № 15/235.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии                     Р. Исаев
Аким области                            К. Кушербаев
Секретарь
областного маслихата                    Б. Чельпеков

Жаңаөзен қаласының Теңге кентін "ауыл" санатына жатқызу туралы
Маңғыстау облысының мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/30 шешімі және Маңғыстау облысының әкімдігінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 448 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 қаңтарда N 1996 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 27.02.2014 № 40 қаулысымен және Маңғыстау облыстық мәслихатының 27.02.2014 № 15/235 шешімімен.
Жаңаөзен қалалық мәслихаты мен Жаңаөзен қаласы әкімдігінің Жаңаөзен қаласының Теңге кентін "ауыл (село)" санатына жатқызу туралы ұсынысын қарай отырып, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 3-тармағына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ және облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қаласының Теңге кенті "ауыл" санатына жатқызылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 27.02.2014 № 40 қаулысымен және Маңғыстау облыстық мәслихатының 27.02.2014 № 15/235 шешімімен.
2. Осы шешім мен қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Р. Исаев
Облыс әкімі                             К. Кушербаев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Чельпеков