О переименовании села Духовницкое Луганского сельского округа Павлодарского района.
Решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от 13 апреля 2007 года N 28/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2007 года N 3085
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) статьи 11  Закона Республики Казахстан."Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико - географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий" совместным решениям маслихата и акимата Павлодарского районаот 9 сентября 2005 года N 17/96 "О переименовании села Духовницкое ",  заключением областной ономастической комиссии от 19 апреля 2006 года, с учетом мнения жителей села Духовницкое областной маслихат и акимат области   РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Павлодарского района следующие изменения:
переименовать село Духовницкое Луганского сельского округа Павлодарского района        в село Аккудык.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии Л. Белогривый
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров

Павлодар ауданы Луганск ауылдық округінің Духовницкое ауылын қайта атау туралы.
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкімиятының (III сайланған XXIV сессия) 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 28/24 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 30 сәуірде N 3085 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 6-бабы 1-тармағының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы 11-бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы кәсiпорындарды, ұйымдарды, мекемелердi, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң тәртiбiн бекiту туралы" N 281  қаулысына , Павлодар ауданы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 9 қыркүйектегi "Духовницкое ауылын қайта атау туралы" N 281 қаулысына,Павлодар ауданы мәслихаты мен әкімдігінің 2005 жылғы 9 қыркүйектегі "Духовницкое ауылын қайта атау туралы" N 17/96 бiрлескен шешiмiне, облыстық ономастика комиссиясының 2006 жылғы 19 сәуiрдегi қорытындысына сәйкес және Духовницкое ауылы тұрғындарының пiкiрлерiн ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi  ШЕШIМ  ЕТЕДI :
1. Павлодар ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2. Павлодар ауданы Луганск ауылдық округiнiң Духовницкое ауылы Аққұдық ауылы болып қайта аталсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
4. Осы шешiм ресми жарияланғаннан соң он күн өткен мерзiмде күшiне енедi.
Сессия төрағасы Л. Белогривый
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров