О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначений социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 августа 2007 года N 213/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2007 года за N 3093. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18.
В соответствии с подпунктом 17 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Типовыми  правилами приема в высшие учебные заведения Республики Казахстан, утвержденными приказом министра образования и науки Республики  Казахстан от 2 апреля 2007 года N 150, в целях оказания социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей, студентам-сиротам, обучающимся в высших учебных заведениях, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области  от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре управления юстиции  Павлодарской области 18 июня 2004 года за N 2621, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 6 июля 2004 года, N 78, "Сарыарқа самалы" 8 июля 2004 года, N 80) следующие изменения:
в пункте 2 указанного постановления цифры "50" заменить цифрами "60";
в Правилах назначения социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 цифры "50" заменить цифрами "60".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Азқамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2007 жылғы 10 тамыздағы N 213/7 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 20 тамызда N 3093 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.12.25 N 236/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-тармақшасына, қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2007 жылғы 2 сәуiрдегi N 150 бұйрығымен бекiтiлген қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарына қабылдаудың үлгi ережелерiне сәйкес, жоғары оқу орындарында оқып жүрген аз қамтамасыз етiлген отбасынан шыққан, жетiм-студенттерге әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5  қаулысына (2004 жылғы 18 маусымда  Павлодар облысының әдiлет басқармасының тiзiлiмiнде N 2621 нөмiрмен тiркелген, 2004 жылғы 6 шiлдедегi N 78 "Звезда Прииртышья" газетiнде, 2004 жылғы 8 шiлдедегi N 80 "Сарыарқа самалы" газетiнде  жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 2-тармағындағы "50" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау қағидасында:
3-тармақтағы "50" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң  қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                                  Қ. Нұрпейiсов