Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель
Решение XXХ сессии Маслихата города Алматы III созыва от 5 июня 2007 года N 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 18 июля 2007 года за N 751. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 356 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков" маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ :
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки в городе Алматы и границы ценового зонирования земель для определения поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки в городе Алматы, согласно приложениям 1,    2.
2. Признать утратившим силу пункт 1 решения XXV сессии Алматинского городского маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года "Об утверждении схемы "Оценочное зонирование функциональной стоимости территорий города Алматы", ставок земельного налога и границ селитебной территории" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 62 от 11 июня 1999 года).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXX-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва                              С. Лебедев
Секретарь маслихата
города Алматы
III-го созыва                              Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XXX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 5 июня 2007 г. N 351
Поправочные коэффициенты к базовой
ставке платы за земельные
участки в городе Алматы
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Алматы от 24.09.2010 N 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
№№ зон Кадастровые кварталы в разрезе административных районов Поправочный
коэффициент
I

Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 шілдеде N 751 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 23.07.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңының 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде, мемлекет немесе мемлекеттiк жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкаларын, сондай-ақ жер учаскелерiн жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы" N 890 қаулысына сәйкес ІІІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2 қосымшаларға сәйкес Алматы қаласында жер учаскелері төлемінің базалық ставкаларына түзету коэффициенттері және Алматы қаласының жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициентін анықтау үшін жерді бағалы аймақтарға бөлу шекаралары бекітілсін.
2. І сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XXV сессиясының 1999 жылғы 14 мамырдағы "Алматы қаласы аумақтарының функциональдық құнының бағамдық аудандастырылуының" схемасын, жер салығының ставкаларын және селитебтік аумақтың шекараларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1999 жылы 11 маусымда N 62 болып тіркелген) шешімінің 1 тармағы күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданылады.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXХ сессиясының
төрағасы                                С. Лебедев
ІІІ сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы                                 Т. Мұқашев
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXХ сессиясының
2007 жылғы 5 маусымдағы
N 351 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы бойынша жер телімдер
төлемінің базалық ставкаларына енгізілген
түзету коэффициенттері
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 2010.09.24 N 357 шешімімен.
№№ зон Әкімшілік аудандар және аймаққа кіретін кадастр кварталдарының номері Түзету
коэффициенті
I

Алмалинский (001-018,042-043,045-047)
Бостандыкский (004-006)
Медеуский (001,011,013,014,021,024-029,047,053-058,904,912,913,923,934,936-938,944)
1,25
II
Алмалинский (019-022,025-027,048)
Бостандыкский (001-003,007-023,028-045)
Ауэзовский (031-033,056-064,939)
Медеуский (002-004,008,012,015,020,022,045,046,051, 052,932,933,945)
1,02
III
Алмалинский (023,024,041,044)
Жетысуский (008-013,023-037,061-067)
Ауэзовский (030,039-055,934-938,948-951)
Медеуский (009,010,016-019,023,030-044,048,049,901-903,905-911,914-916,922,924-927,928-931,935,939-943)
Алатауский (022-027,057-065)
0,63
IV
Алмалинский (028-040)
Жетысуский (001,002,006,007,021,022,038-042,054-060)
Турксибский (008-016,037-047,057-059,067,068,070,071,073-099,902-906)
Медеуский (917-921)
Алатауский (009-019,034,036,038-056)
0,59
V
Жетысуский (043-053)
Турксибский (001-007,017-024,029-036,048-050,056)
Алатауский (001-008,020,021,028-033,0,35,037)
0,55
Приложение 2
к решению XXX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 5 июня 2007 г. N 351
Границы ценового зонирования земель для определения
поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за
земельные участки в городе Алматы
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата города Алматы от 24.09.2010 N 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

Алмалы (001-018,042-043,045-047)
Бостандық (004-006)
Медеу(001,011,013,014,021,024-029,047,053-058,904,912,913,923,934,936-938,944)
1,25
II
Алмалы (019-022,025-027,048)
Бостандық (001-003,007-023,028-045)
Әуезов (031-033,056-064,939)
Медеу(002-004,008,012,015,020,022,045,046,051, 052,932,933,945)
1,02
III
Алмалы (023,024,041,044)
Жетісу (008-013,023-037,061-067)
Әуезов (030,039-055,934-938,948-951)
Медеу(009,010,016-019,023,030-044,048,049,901-903,905-911,914-916,922,924-927,928-931,935,939-943)
Алатау (022-027,057-065)
0,63
IV
Алмалы (028-040)
Жетісу(001,002,006,007,021,022,038-042,054-060)
Түрксіб(008-016,037-047,057-059,067,068,070,071,073-099,902-906)
Медеу (917-921)
Алатау (009-019,034,036,038-056)
0,59
V
Жетісу (043-053)
Түрксіб(001-007,017-024,029-036,048-050,056)
Алатау(001-008,020,021,028-033,0,35,037)
0,55
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXХ сессиясының
2007 жылғы 5 маусымдағы
N 351 шешіміне 2 қосымша
Алматы қаласының жер учаскелеріне төлемақының
базалық ставкаларына түзету коэффициентін
анықтау үшін жерді бағалы аймақтарға бөлу шекаралары
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 2010.09.24 N 357 шешімімен.
РҚАО ескертуі: Схеманы қараңыз.