О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение IV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 31 октября 2007 года N 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 ноября 2007 года за N 759. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 164
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 164.
В соответствии со статьей 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:

ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының IV сессиясының 2007 жылғы 31 қазандағы N 27 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 қарашада N 759 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 164 шешімімен .
Қазақстан Республикасы "Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 491 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2007 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15 тармақшасына сәйкес, ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" от 27 февраля 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 521 от 4 апреля 2003 года, опубликовано 12 апреля 2003 года в газете "Алматы акшамы", 16 апреля 2003 года в газете "Вечерний Алматы", внесены изменения и дополнения: решением XXV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за N 536 от 20 июня 2003 года, опубликовано от 1 июля 2003 года в газете "Алматы акшамы" N 87, от 19 июля 2003 года в газете "Вечерний Алматы" N 110; решением VIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 68 от 29 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за N 613 от 6 августа 2004 года, опубликовано от 12 августа 2004 года в газете "Алматы акшамы" N 91, от 17 августа 2004 года в газете "Вечерний Алматы" N 164; решением внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 113 от 28 января 2005 года "О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за  N 643 от 8 февраля 2005 года, опубликовано от 12 февраля 2005 года в газете "Алматы акшамы" N 17, от 22 февраля 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 35; решением ХХIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 250 от 15 мая 2006 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за N 705 от 19 июня 2006 года, опубликовано от 29 июня 2006 года в газете "Алматы акшамы" N 76, от 29 июня 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 122, решением XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 360 от 5 июня 2007 года "О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за N 748 от 25 июня 2007 года, опубликовано от 20 октября 2007 года газете "Алматы Акшамы" N 127, от 26 июля 2007 года "Вечерний Алматы" N 184-187) следующие дополнения:

1. ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 521 рет санымен 2003 жылғы 4 сәуірде тіркелген, 2003 жылғы 12 сәуірде "Алматы ақшамы" газетінде, 2003 жылғы 16 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: II сайланған Алматы қалалық мәслихаты XXV сессиясының "II сайланған Алматы қалалық мәслихатының  2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының "Алматы қаласы аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 11 маусымдағы шешімімен, 2003 жылғы 20 маусымда N 536 рет санымен тіркеліп, 2003 жылғы 1 шілдеде "Алматы ақшамы" газетінде N 87, 2003 жылғы 19 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінде N 110 жарияланған; III сайланған Алматы қалалық мәслихаты VIII сессиясының "ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшермелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі N 68 шешімімен, 2004 жылы 6 тамызда N 613 рет санымен тіркеліп, 2004 жылғы 12 тамызда "Алматы ақшамы" газетінде N 91, 2004 жылғы 17 тамызда "Вечерний Алматы" газетінде N 164 жарияланған; ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХІІ сессиясының "ІІ сайланған  Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 113 шешімімен, 2005 жылы 8 ақпанда N 643 рет санымен тіркеліп, 2005 жылы 12 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде N 17, 2004 жылы 22 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде N 35 жарияланған; ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХІІІ сессиясының "ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 15 мамырдағы N 250 шешімімен, 2006 жылы 19 маусымда N 705 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 29 маусымда "Алматы ақшамы" газетінде N 76, 2006 жылғы 29 маусымда "Вечерний Алматы" газетінде N 122 жарияланған; ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының "ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 5 маусымдағы N 360 шешімімен, 2007 жылғы 25 маусымда N 748 рет санымен тіркеліп, 2007 жылы 20 қазанда "Алматы ақшамы" газетінде N 127, 2007 жылғы 26 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінде N 184-187 жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.) и заместителя акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
Председатель
IV-й сессии, секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва             Т. Мукашев

2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссияға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Т.Сейдумановқа жүктелсін.
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы,
IV сессиясының төрағасы               Т. Мұқашев