О внесении изменений и дополнений в решение сессии областного маслихата от 21 декабря 2006 года N 27/6 "О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 4 августа 2007 года N 32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 сентября 2007 года N 1652. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии областного маслихата от 21 декабря 2006 года N 27/6 "О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2007 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1638 от 19 января 2007 года и опубликованное 15 февраля 2007 года в газете "Солтүстiк Қазақстан" и 19 февраля 2007 года в газете "Северный Казахстан" следующие изменения и дополнения:
пункт 5 приложения 1 изложить в следующей редакции:
за размещение в природной среде 1 тонны нетоксичных горных отходов:
вскрышные породы 6,4 тенге за 1 тонну;
пункт 5 дополнить строкой следующего содержания:
хвосты обогащения 11,0 тенге за 1 куб. м.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель                        Секретарь
XXXII сессии областного           областного маслихата
маслихата

"Қоршаған ортаны ластағаны үшін 2007 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/6 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы тамызда N 32/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті 2007 жылғы 2 қыркүйекте N 1652 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
"Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы"»Қазақстан Республикасының Кодексінің 462-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. 2007 жылғы 19 қаңтарда Әділет департаментінде N 1638 нөмірімен тіркелген және 2007 жылғы 15 ақпанда "Солтүстік Қазақстан" газеті мен 2007 жылғы 19 ақпанда "Северный Казахстан" газетінде жарияланған "2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем мөлшерлерi туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/6 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 қосымшадағы 5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
табиғи ортада улы емес қалдықтарды үйгені үшін:
ашылған таужыныстарды 1 тоннаға 6,4 теңге;
5 тармақ келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
байыту қалдықтарын 1 текше метр үшін 11,0 теңге
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
O блыстық мәслихаттың                         Облыстық
ХХХІІ  сессиясының төрағасы                мәлихаттың хатшысы