О внесении изменения в административно-территориальную единицу Жылыойского района
Решение Атырауского областного Маслихата от 31 января 2007 года N 367-III и постановление Атырауского областного Акимата от 16 января 2007 года N 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2007 года за N 2482
В соответствии со  статьей 11  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления
акимата Жылыойского района от 4 декабря 2006 года N 419 и решения Жылыойского районного маслихата от 7 декабря 2006 года N№28-16 акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Упразднить поселок Сарыкамыс Жылыойского района.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Атырауской области.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХІІІ сессии         Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихат

Жылыой ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 367-ІІІ шешімі және Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 13 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 23 ақпанда N 2482 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы
туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N№4200
Заңының  11-бабына сәйкес, Жылыой аудандық әкімиятының 2006 жылғы 4
желтоқсандағы N№419 қаулысы мен Жылыой аудандық мәслихатының 2006
жылғы 7 желтоқсандағы N№28-16 шешімі негізінде облыс әкімияты қаулы
етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Жылыой ауданының Сарықамыс кенті таратылсын.
2. Осы қаулы мен шешім Атырау облысы бойынша әділет
департментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне
енеді.
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін
күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                   Облыс әкімі
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы