О стоимости разовых талонов
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области N 4/22-4с от 22 октября 2007 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 29 октября 2007 года за N 14-1-62. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 18/184-4c
Сноска. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/184-4c .
В соответствии с пунктом 2 статьи 369, пунктом 4 статьи 370, пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и приказом министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках города Шымкента (за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (стационарных типовых отделах) на территории рынков по договорам аренды) и физических лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер (не более 90 дней в году), согласно приложениям 1 и 2.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 24 марта 2006 года N 27/243-3с "О стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-29, опубликовано в газетах "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" 21 апреля 2006 года ).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Секретарь
городского маслихата
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского
маслихата от 22 октября
2007 года N 4/22-4с
Стоимость разовых талонов для физических лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках
N
п/п
Наименование товаров,
работ и услуг
Занимаемая
торговая
площадь
Стоимость
разового
талона
(тенге)
1.
Реализация на рынках:
1)
мука, хлебобулочные, кондитерские изделия
с 1-го кв.м
100
2)
мясо и мясные продукты
с 1-го кв.м
200
3)
молоко и молочные продукты
с 1-го кв.м
100
4)
овощи, фрукты
до 1-го кв.м
100
5)
сухофрукты, мед
до 2-х кв.м
300
6)
одежда, ткани, головные уборы, обувь, кожаные изделия
до 2-х кв.м
200
7)
аудио-видеоаппаратура
до 2-х кв.м
200
8)
канцтовары, парфюмерия
с 1-го кв.м
150
9)
легковые автомашины
1 ед/за въезд

Біржолғы талондар құны туралы
ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы N 4/22-4с шешімі. Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылы 29 қазанда N 14-1-62 тіркелді. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/184-4с Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/184-4с Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 369-бабының 2-тармағына , 370-бабының 4-тармағына , 373-бабының 2-тармағына , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылдың 30-қазандағы N 1469 "Біржолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шымкент қаласының базарларында тауар сатуды жүзеге асыратын (базарлар аумағында жалға алу келісім-шарты бойынша дүңгіршіктерде, стационарлық жайларда (стационарлық типтік бөлімдерде) сатудан басқа) жеке тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметі ара-тұра сипатта болатын жеке тұлғалар үшін (жыл ішінде 90 күннен артпасын) біржолғы талондар құны 1 және 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Қалалық мәслихаттың 2006 жылдың 24 наурыздағы N 27/243-3с "Біржолғы талондар құны туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-29 тіркелген, 2006 жылдың 21 сәуірдегі "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған) шешімі күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қалалық мәслихат
хатшысы
Шымкент қалалық мәслихатының
2007 жылғы 22 қазандағы
N 4/22-4с шешіміне 1-қосымша
Базарларында тауар сатуды жүзеге асыратын жеке тұлғалар
үшін біржолғы талондар құны
N
р/с
Тауар,жұмыс және қызмет атаулары
Әр сатушының алатын сауда алаңы
Біржолғы талон құны
(теңге)
1.
Базар аумағында сауда жасау:
1)
ұн, нан және нан тағамдары , кондитерлік тағамдары
1 шаршы метрден
100
2)
ет және ет өнімдері
1 шаршы метрден
200
3)
сүт және сүт өнімдері
1 шаршы метрден
100
4)
көкөніс, жеміс-жидектер
1 шаршы метрге дейін
100
5)
құрғақ жемістер, бал
2 шаршы метрге дейін
300
6)
киімдер, мата, бас киімдер, аяқ киімдер, теріден жасалған бұйымдар
2 шаршы метрге дейін
200
7)
аудио-видеоаппаратуралар
2 шаршы метрге дейін
200
8)
кеңсе тауарлары, парфюмерия
1 шаршы метрден
150
9)
жеңіл автокөліктер
1 кіріп шыққанына