О квоте рабочих мест для инвалидов по городу Усть-Каменогорску
Постановление Акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 января 2007 года N 1224. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2007 года за N 5-1-54. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 02 апреля 2012 года N 506
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 02.04.2012 N 506 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами  13) , 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан",  подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", руководствуясь постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 7 декабря 2005 года N 419 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" (регистрационный номер 2411), в целях обеспечения занятости инвалидов акимат города Усть-Каменогорска  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям города Усть-Каменогорска квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Ферхо С.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Аким города Усть-Каменогорска

Өскемен қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 3 қаңтардағы N 1224 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 12 қаңтарда N 5-1-54 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 506 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.04.02 N 506 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  31-бабының 1-тармағының 13), 14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының  31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының  7-бабының 5-2) тармақшасына сәйкес және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 419 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру шаралары туралы" (тіркеу нөмірі 2411) қаулысын басшылыққа ала отырып, мүгедектерді жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласының жұмыс берушілеріне мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы жұмыс орынының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары С.И. Ферхоға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Өскемен қаласының әкімі