О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 октября 2007 года N 2/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска 02 ноября 2007 года за N 5-1-70. Утратило силу в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 января 2008 года № 03-07/51
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29.01.2008 № 03-07/51.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2007 года N 2/13-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год" от 13 декабря 2006 года N 28/2 (регистрационный номер 5-1-51, опубликовано в газетах "Дидар" от 9 января 2007 года в N 2-3, "Рудный Алтай" от 5 января 2007 года N 1, с внесенными изменениями в решение от 15 февраля 2007 года N 31/4 "О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год", регистрационный номер 5-1-55, опубликовано 13 марта 2007 года в газетах "Дидар" N 24 и "Рудный Алтай" N 37, решением от 16 апреля 2007 года N 32/2 "О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год", регистрационный номер 5-1-59, опубликовано в газетах "Дидар" от 3 мая 2007 года N 45 и "Рудный Алтай" от 5 мая 2007 года N 55, решением от 24 июля 2007 года N 35/5 "О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год", регистрационный номер 5-1-65, опубликовано в газетах "Дидар" от 7 августа 2007 года N 94-95 и "Рудный Алтай" от 9 августа 2007 года N 119-120) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 10 236 742 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 371 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 24 575 тысяч тенге;

"2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 23 қазандағы N 2/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 02 қарашада N 5-1-70 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 қаңтардағы № 03-07/51 хатымен.
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне 116-бабына , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 16 қазандағы N 2/13-IV шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 (тіркеу нөмірі 5-1-51, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 2-3, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 сандарында жарияланған өзгерістерімен "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 15 ақпандағы N 31/4, тіркеу нөмірі 5-1-55, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 24, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 37 сандарында жарияланған, "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 32/2, тіркеу нөмірі 5-1-59, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 3 мамырдағы N 45, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 мамырдағы N 55 сандарында жарияланған, "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 24 шілдедегі N 35/5, тіркеу нөмірі 5-1-65, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 94-95, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 9 тамыздағы N 119-120 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1 қосымшаға сай 2007 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар - 10 236 742 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 371 168;
салықтық емес түсімдер - 24 575 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала - 2 122 778 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 718 221 тысяч тенге;
2) затраты - 9 841 894,6 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 394 847,4 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 224 957 тысяч тенге;
6) профицит бюджета - 169 890,4 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - -169890,4 тысяч тенге.";
2) в пункте 8:
в абзаце одиннадцатом цифры "29 611" заменить цифрами "31 629";
в абзаце двадцатом цифры "36 345" заменить цифрами "72 645";
в абзаце двадцать первом цифры "862" заменить цифрами "1 328";
3) в пункте 9:
в подпункте 2):
в абзаце пятом цифры "2 000" заменить цифрами "1 980";
в абзаце восьмом цифры "8 300" заменить цифрами "7 910";
в абзаце одиннадцатом цифры "6 000" заменить цифрами "5 920";
в абзаце тринадцатом цифры "205 614" заменить цифрами "192 036";
в абзаце пятнадцатом цифры "35 550" заменить цифрами "5 688";
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"пусконаладочные работы, автоматизация, диспетчеризация тепловых насосных станций ТНС-56 и ТНС-57 - 5 220 тысяч тенге;";
в абзаце двадцать девятом цифры "1 500" заменить цифрами "600";
в абзаце тридцатом цифры "7 266" заменить цифрами "6 595";
в абзаце тридцать третьем цифры "28 349" заменить цифрами "18 349";
в абзаце тридцать шестом цифры "3 000" заменить цифрами "2 990";
дополнить абзацем следующего содержания:
"капитальный ремонт теплоснабжения здания (в подвальном помещении) с разделением сетей Налогового Комитета и здания АО "Востокмашзавод" - 2 100 тысяч тенге;";
в подпункте 3 цифры "639 239" заменить цифрами "648 169";

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 122 778 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 2 718 221 мың теңге;
2) шығындар - 9 841 894,6 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 394 847,4 мың теңге;
4) таза бюджеттік қаржыландыру - 0 мың теңге;
5) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 224 957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 169 890,4 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын пайдалану - - 169 890,4 мың теңге."
2) 8 тармақта:
он бірінші абзацтағы "29 611" деген цифрлар "31 629" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "36 345" деген цифрлар "72 645" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы "862" деген цифрлар "1 328" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
2) тармақшада:
бесінші абзацтағы "2 000" деген цифрлар "1 980" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "8 300" деген цифрлар "7 910" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "6 000" деген цифрлар "5 920" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "205 614" деген цифрлар "192 036" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "35 550" деген цифрлар "5 688" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Жылу насос станцияларын ЖНС-56 және ЖНС-57 жөндеу іске қосу жұмыстары,  автоматтандыру, диспетчирезациялау - 5 220 мың теңге;";
жиырма тоғызыншы абзацтағы "1 500" деген цифрлар "600" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отызыншы абзацтағы "7 266" деген цифрлар "6 595" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацтағы "28 349" деген цифрлар "18 349" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отыз алтыншы абзацтағы "3 000" деген цифрлар "2 990" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Салық комитеті және "Востокмашзавод" АҚ ғимаратын бөлу желісімен (подвал жайына) ғимараттың жылумен жабдықтау жүйесіне күрделі жөндеуге -2100 мың теңге;";
3) тармақшада:
"639 239" деген цифрлар "648 169" деген цифрлармен ауыстырылсын.