О ставках фиксированного суммарного налога
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 ноября 2007 года N 3/4. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска 14 декабря 2007 года за N 5-1-72. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 февраля 2009 года N 13/3
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 18.02.2009 N 13/3.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить прилагаемые размеры ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения на территории города Усть-Каменогорска.
2. Признать утратившими силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата "О ставках фиксированного суммарного налога" от 23 ноября 2006 года N 27/4 (регистрационный номер N 5-1-46, опубликовано в газетах "Дидар" от 23 декабря 2006 года N 127-128 и "Рудный Алтай" от 26 декабря 2006 года N 199) и "О внесении изменений в решение от 23 ноября 2006 года N 27/4 "О ставках фиксированного суммарного налога" от 24 июля 2007 года N 35/7 (регистрационный номер N 5-1-66, опубликовано в газетах "Дидар" от 4 сентября 2007 года N 107 и "Рудный Алтай" от 6 сентября 2007 года N 133-134).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
Приложение к решению
городского маслихата
от 29 ноября 2007 года N 3/4
О ставках фиксированного суммарного налога
N
Объекты обложения
Размеры ставок*
1
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
100 МРП
2
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
120 МРП
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
20 МРП
4
Игровая дорожка (боулинг, кегельбан)
270 МРП
5
Карт
25 МРП
6
Бильярдный стол
200 МРП
*МРП - месячный расчетный показатель

Тіркелген жиынтық салығының ставкалары туралы
Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 29 қарашадағы N 3/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 14 желтоқсанда N 5-1-72 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы N 13/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы N 13/3 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 394 бабына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Өскемен қаласының аумағында салық салу объектісінің өлшемінен тіркелген жиынтық салығының мөлшері белгіленсін.
2. Өскемен қалалық мәслихатының "Тіркелген жиынтық салығының ставкалары туралы" 2006 жылғы 23 қазандағы N 27/4 (тіркеу N 5-1-46, 2006 жылғы 23 желтоқсандағы "Дидар" газетінің N 127-128 және 2006 жылғы 26 желтоқсандағы "Рудный Алтай" газетінің N 199 сандарында жарияланған) және "Тіркелген жиынтық салығының ставкалары туралы" 2006 жылғы 23 қарашадағы  N 27/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 24 шілдедегі N 35/7 (тіркеу N 5-1-66, 2007 жылғы 4 қыркүйектегі "Дидар" газетінің N 107 және 2007 жылғы 6 қыркүйектегі "Рудный Алтай" газетінің N 133-134 сандарында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық  мәслихаттың
2007 жылғы 29 қарашадағы
N 3/4 шешіміне қосымша
Тіркелген  жиынтық  салығының ставкалары туралы
N
Салық салу объектілері
С тавка лардың мөлшер лер і
1
Ойынды бір ойыншымен жүргізуге арналған ақшалай ұтыссыз ойын автоматы
100 АЕК
2
Ойынды бірнеше ойыншымен жүргізуге арналған ақшалай ұтыссыз ойын автоматы
120 АЕК
3
Ойынды жүргізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
20 АЕК
4
Ойын  жолы /боулинг, кегельбан/
270 АЕК
5
Карт
25 АЕК
6
Бильярд үстелі
200 АЕК
*АЕК - айлык  есептеме  көрсеткіші.