О внесении дополнения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года N 583 "Об утверждении Правил организации и осуществления учебно-методической работы"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 287. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2008 года N 5236
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В  приказе Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года N 583 "Об утверждении Правил организации и осуществления учебно-методической работы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 5036, опубликованный в "Юридической газете" от 1 февраля 2008 года N 16 (1416)):
в  Правилах организации и осуществления учебно-методической работы, утвержденных указанным приказом:
в абзаце третьем  пункта 3 после слова "образования" дополнить словами "(кроме высших учебных заведений)".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Омирбаев С.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Шамшидинову К.Н.
Министр                                    Ж. Туймебаев

"Оқу-әдістемелік жұмысты ұйымдастыру және жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 583 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 287 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 16 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5236 болып енгізілді.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Оқу-әдістемелік жұмысты ұйымдастыру және жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 583  бұйрығында (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5036 тіркелген, 2008 жылғы 1 ақпандағы N 16 (1416) "Заң газетінде" жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Оқу-әдістемелік жұмысты ұйымдастыру және жүзеге асыру ережесінде:
үшінші тармақтың үшінші абзацында "қызметкері" деген сөзден кейін "(жоғары оқу орындарынан басқа);" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (С.М. Өмірбаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі К.Н. Шәмшидиноваға жүктелсін.
Министр                                          Ж. Түймебаев