О внесении дополнений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года N 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа"
Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 августа 2008 года N 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2008 года N 5282. Утратил силу приказом И.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 декабря 2010 года № 393
Сноска. Утратил силу приказом И.о. Министра нефти и газа РК  от 24.12.2010 № 393.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года N 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4105, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 7 апреля 2006 года N 61-62 (1041-1042), следующие дополнения:
в Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа, утвержденной указанным приказом:
пункт 9 после слов "опытно-промышленной" дополнить словами "и промышленной";
в приложении 1 к указанной Инструкции:
в части первой дополнить словами ", за исключением технологически неизбежного объема сжигания, установленного для каждого конкретного месторождения на основе технологических расчетов, представленных в Программах по утилизации попутного и (или) природного газа";
часть четвертая:
после слова "создается" дополнить словом "межведомственная";
дополнить предложением следующего содержания:
"Межведомственная рабочая группа рассматривает, утверждает Программы по утилизации попутного и (или) природного газа, а также дополнения и изменения к ним, в технологической части мероприятий, графики и сроки реализации, состав, которой утверждается в установленном законодательством порядке";
подпункт 4) абзаца пятого дополнить предложением следующего содержания:
"внедрение мероприятий по обеспечению достоверного учета сжигаемого газа на факелах".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Б. Акчулаков
Согласован:                     Согласован:
Министр охраны                  И.о. Министра
окружающей среды                по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан            Республики Казахстан
____________ Н. Искаков         ________________ А. Сабдалин

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 2 ақпандағы N 43 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2008 жылғы 1 тамыздағы N 216 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 12 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5282 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрінің м.а. 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 393 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мұнай және газ министрінің м.а. 2010.12.24 № 393 Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 2 ақпандағы N 43 бұйрығына (2006 жылы 7 сәуірде N 61-62 (1041-1042) "Заң газетінде" жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 4105 тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген ілеспе және табиғи газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулыққа:
9-тармақта "тәжірибелік-өнеркәсіптік" деген сөздерден кейін "және өнеркәсіптік" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген нұсқаулыққа 1-қосымшада:
бірінші бөлімде ", табиғи және (немесе) ілеспе газды кәдеге жарату жөніндегі бағдарламада көрсетілген технологиялық есеп негізінде нақты әр кен орындары үшін белгіленген жағудың технологиялық болмай қоймайтын көлемін қоспағанда." деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші бөлім:
"құрылады" деген сөзден кейін "ведомствоаралық" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы сөйлемдермен толықтырылсын:
"Ведомствоаралық жұмыс тобы табиғи және (немесе) ілеспе газды кәдеге жарату жөніндегі бағдарламаны, сондай-ақ оған, технологиялық бөлігіндегі іс-шараларға, іске асыру кестесі мен мерзімі, құрамы белгіленген заңнамалық тәртіппен бекітілетін толықтырулар және өзгерістерді қарайды, бекітеді.";
бесінші абзацтағы 4) тармақша мынадай мазмұндағы сөйлемдермен толықтырылсын:
"алауда жағылатын газдың нақты есебін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларын енгізу".
2. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткенде қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 Б. Ақшолақов
Келісілген:                    Келісілген:
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы төтенше
Қоршаған ортаны қорғау         жағдайлар жөніндегі министрінің
министрі                       міндетін атқарушы
_________Н. Ысқақов            _________________А. Сабдалин

4 августа 2008 г.               1 августа 2008 г.

2008 жыл 4 тамыз               2008 жыл 1 тамыз