О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 39 "О некоторых вопросах отраслевой системы поощрения"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года N 594. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2008 года N 5381. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года N 689
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 10.11.2009 N 689 (порядок введения в действие см. п. 11).
В соответствии с пунктом 14 Положения о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 944 "О некоторых вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 января 2004 года № 39 "О некоторых вопросах отраслевой системы поощрения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2691, опубликованный в "Юридической газете" от 18 ноября 2005 года № 214-215 (948-949), с изменениями и дополнениями, внесенными в приказ и.о. Министра здравоохранения от 18 августа 2006 года № 357 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения от 15 января 2004 года № 39 "О некоторых вопросах отраслевой системы поощрения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4374, опубликованный в "Юридической газете" от 22 сентября 2006 года № 170 (1150), от 2 сентября 2007 года № 531 "О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения от 15 января 2004 года № 39 "О некоторых вопросах отраслевой системы поощрения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2007 года № 4938, опубликованный в "Юридической газете" от 17 октября 2007 года № 1159 (1362), следующие изменения:
пункты 9, 10 Правил о порядке поощрения работников системы здравоохранения Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом, изложить в следующей редакции:
"9. Нагрудный знак "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау ісінің үздігі" состоит из подвески и планки.
Подвеска знака представляет собой неправильный круг диаметром описаной окружности 34 мм, подвеска и планка знака выполнены из металла желтого цвета (латунь).
Аверс: фон блестящий, буквы и изображения выступающие, матированные. Подвеска в центре на фоне круга, залитого голубой эмалью, помещено рельефное изображение шанырака. Внутри круга расположен круг меньшего размера, фон которого залит эмалью красного цвета и в центре помещено рельефное изображение эмблемы медицины - чаша со змеей. Вокруг изображения по краю знака на фоне залитом белой эмалью надпись на казахском языке "Денсаулық сақтау ісінің үздігі", надписи разделены точками. Снизу расположена надпись "Қазақстан" окаймленная лавровыми ветвями.
Реверс: фон матированный, буквы выступающие, блестящие. По середине надпись: "Денсаулық сақтау министрлігі".
Крепление: булавка с визорным замком;

"Салалық көтермелеу жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 39 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 13 қарашадағы N 594 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 28 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5381 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 10 қарашадағы N 689 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009.11.10 N 689 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 944 қаулысымен бекітілген ереженің 14-тармағына сәйкес
Б Ұ ЙЫРАМЫН:
1. "Салалық көтермелеу жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 39 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2691 болып тіркелген, 2005 жылғы 18 қарашадағы N 214-215 (948-949) "Заң газетінде" жарияланған), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы N 357 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4374 болып тіркелген, 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 170 (1150) "Заң газетінде" жарияланған), "Салалық көтермелеу жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 39 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 2 қыркүйектегі N 531 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 19 қыркүйектегі N 4938 болып тіркелген, 2007 жылғы 17 қазандағы N 1159 (1362) "Заң газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерін көтермелеу тәртібі туралы ереженің 9, 10-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"9. "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау ісінің үздігі" кеуде белгісі алқа мен планкадан тұрады.
Белгі алқасы шеңбері сызылған 34 мм диаметрлі тең емес шеңбер түрінде жасалған, алқа мен планка сары түсті металдан (латунь) жасалған.
Аверс: жылтыр фонда әріптер мен суреттері шығып тұрған, күңгірттелген түрде болады. Алқаның ортасында - көгілдір эмальмен боялған шеңбер фонында шаңырақтың рельефтік бейнесі. Шеңбердің ішінде фоны қызыл түсті эмальмен боялған кіші көлемді шеңбер орналасқан және ортасында тосағанды ораған жылан түріндегі медицина эмблемасы бейнеленген. Белгі жиегінде бейне бойы ақ эмальмен боялған фонда "Денсаулық сақтау ісінің үздігі" деген қазақ тіліндегі жазу бар, жазулар нүктелермен бөлінген. Төменде лавр бұтақтарымен айналдыра жазылған "Қазақстан" деген жазу бар.
Реверс: күңгірттелген фонда әріптері шығып тұрған, жылтыр түрінде болады. Ортасында "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген жазу бар.
Бекіткіші: визорлық түйреуіш.