О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по городу Степногорск и Жаксынскому району
Постановление акимата Акмолинской области от 5 марта 2008 года N а-2/62 и решение Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2008 года N 4С-5-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2008 года N 3245
В соответствии со статьями 3, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласно постановления акимата города Степногорска N а-17/604 от 12 декабря 2007 года и решения Степногорского городского маслихата N 4С-3/9 от 12 декабря 2007 года, постановления акимата Жаксынского района N 14 от 14 декабря 2007 года и решения Жаксынского районного маслихата N С-5-10 от 14 декабря 2007 года акимат Акмолинской области и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Акмолинской области:
1) по городу Степногорск:
Перевести в категорию иных поселении и исключить из учетных данных следующие населенные пункты, включив их в состав ближайших населенных пунктов:
по Карабулакскому сельскому округу:
село Коксал, включив в состав села Карабулак;
село Первомайка, включив в состав села Карабулак.
Категорию Карабулакского сельского округа перевести в категорию села Карабулак.
2) по Жаксынскому району:
перевести в категорию иных поселении и исключить из учетных данных села Жирен и Уки Есильского сельского округа, включив их в состав села Трудовое Есильского сельского округа.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области

Степногорск қаласы мен Жақсы ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы N а-2/62 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 5 наурыздағы N 4С-5-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 сәуірде N 3245 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селолары» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылдары» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3, 11 баптарына сәйкес және Степногорск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N а-17/604 қаулысы мен Степногорск қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4С-3/9 шешіміне, Жақсы ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 14 қаулысы мен Жақсы аудандық  мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N С-5-10 шешіміне байланысты Ақмола облысының әкімдігі мен Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Степногорск қаласы бойынша:
Келесі елді мекендер басқа қоныстар категориясына көшірілсін және олар жақын елді мекендер құрамына енгізіліп, есептік деректерден шығарылсын:
Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
Қарабұлақ ауылының құрамына енгізіліп, Көксал ауылы;
Қарабұлақ ауылының құрамына енгізіліп, Первомайка ауылы.
Қарабұлақ ауылдық округінің категориясы Қарабұлақ ауылының категориясына көшірілсін.
2) Жақсы ауданы бойынша:
Есіл ауылдық округінің Жирен және Үкі ауылдары басқа қоныстар категориясына көшірілсін және олар Есіл ауылдық округі Трудовое ауылының құрамына енгізіліп, есептік деректерден шығарылсын:
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі