Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Степногорска
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 4 июня 2008 года N а-6/214. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 30 июня 2008 года N 1-2-90. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 декабря 2008 года № а-10/539
Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 декабря 2008 года № а-10/539
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» в целях оказания содействия лицам, нуждающимся в социальной защите, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Определить перечень организаций и предприятий, создающих специальные рабочие места для трудоустройства инвалидов согласно прилождению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2008 года.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвакасову Г.А.
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач Государственного
учреждения «Степногорская
центральная городская больница
Управления здравоохранения
Акмолинская область                        Ж.Мусин
Приложение
К постановлению акимата

Степногорск қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 4 маусымдағы N а-6/214 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 30 маусымда N 1-2-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск каласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № а-10/539 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Акмола облысы Степногорск каласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № а-10/539 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына, Қазақтан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31 бабына сәйкес әлеуметтік көмекке мұқтаж тұлғаларға жәрдем көрсету мақсатында, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құратын ұйымдар мен кәсіпорындар тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының қолдануы 2008 жылдың 1 қаңтарында пайда болған құқық қатынастарына таралады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының
Денсаулық сақтау
басқармасының
«Степногорск қалалық
орталық ауруханасы»
мемлекеттік мекемесінің
бас дәрігері                               Ж.Мусин
Степногорск қаласы әкімдігінің