О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 8 октября 2008 года N 120. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 23 октября 2008 года за N 3271. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пункта 4-1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года  N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года  N 3236, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 8 апреля 2008 года N 41, от 4 апреля 2008 года N 79 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 апреля 2008 года N 3249, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2008 года N 53, от 18 июня 2008 года N 87 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 11 июля 2008 года N 3257, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 17 июля 2008 года N 84-85 и от 15 июля 2008 года N 107 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 1 августа 2008 года N 3266, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 12 августа 2008 года N 95) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "67 363 052,5" заменить цифрами "67 363 053,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "34 617 821,8" заменить цифрами "34 617 822,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "64 621 849" заменить цифрами "65 595 926";
в подпункте 3):
операционное сальдо
цифры "2 741 203,5" заменить цифрами "1 767 127,5";
в подпункте 4):
чистое бюджетное кредитование
цифры "-206 813" заменить цифрами "- 1 106 813";
бюджетные кредиты

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 қазандағы N 120 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 23 қазанда N 3271 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111-бабының 4-1 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 3249 тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 53 жарияланған 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 3257 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 84-85 жарияланған 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 1 тамызда N 3266 тіркелген, 2008 жылғы 12 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 95 жарияланған 2008 жылғы 15 шілдедегі N 107 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"67 363 052,5" деген цифрлар "67 363 053,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде,
трансферттер түсімдері бойынша
"34 617 821,8" деген цифрлар "34 617 822,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"64 621 849" деген цифрлар "65 595 926" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
операциялық сальдо
"2 741 203,5" деген цифрлар "1 767 127,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"- 206 813" деген цифрлар "- 1 106 813" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер

цифры "2 258 000" заменить цифрами "1 358 000";.
в подпункте 5):
сальдо по операциям с финансовыми активами
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "1 145 789" заменить цифрами "1 071 713".
2) в пункте 8:
цифры "1 202 440" заменить цифрами "1 441 000".
3) в пункте 11:
цифры "193 065" заменить цифрами "200 443";
в части абзаца 2:
цифры "88 825" заменить цифрами "96 203",в том числе, районам:
Айтекебийскому цифры "11 300" заменить цифрами "12 398,7";
Байганинскому  цифры  "7 141" заменить цифрами "7 239,3";
Иргизскому     цифры "19 926" заменить цифрами "21 531,8";
Мартукскому    цифры  "2 912" заменить цифрами "3 180";
Мугалжарскому  цифры "16 825" заменить цифрами "19 708,3";
Темирскому     цифры  "4 287" заменить цифрами "4 434,5";
Уилскому       цифры "20 259" заменить цифрами "21 255,7";
Шалкарскому    цифры  "1 950" заменить цифрами "2 229,7".
4) в пункте 12:
в части абзаца 3:
цифры "1 438 575" заменить цифрами "1 777 291";
цифры " 929 081" заменить цифрами "990 859", в том числе, районам:
Байганинскому цифры  "74 995" заменить цифрами "79 788,3";
Иргизскому    цифры  "84 868" заменить цифрами "92 587,3";
Хобдинскому   цифры  "74 423" заменить цифрами "76 199,7";
Мартукскому   цифры  "73 597" заменить цифрами "73 058,4";
Мугалжарскому цифры "124 709" заменить цифрами "131 544";
Темирскому    цифры  "52 425" заменить цифрами "52 867,5";
Уилскому      цифры "150 818" заменить цифрами "165 296,4";
Хромтаускому  цифры  "63 076" заменить цифрами "70 244,4";
Шалкарскому   цифры "107 404" заменить цифрами "126 507";
исключить строку "на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение детского сада N 22 "Балдырган"-75 000 тысяч тенге и детского сада N 2 "Булбул"-15000 тысяч тенге города Актобе";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение детских садов города Актобе: N 22 "Балдырган" - 36 400 тысяч тенге, N 26 "Умит" - 25 000 тысяч тенге, N 7 "Арман" - 20 000 тысяч тенге и N 14 "Конжык" - 8 600 тысяч тенге";
цифры "128 000" заменить цифрами "31 492";
и дополнить строкой следующего содержания:

"2 258 000" деген цифрлар "1 358 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
"1 145 789" деген цифрлар "1 071 713" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"1 202 440" деген цифрлар "1 441 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 11 тармақта:
"193 065" деген цифрлар "200 443" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"88 825" деген цифрлар "96 203" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге "11300" деген цифрлар "12398,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "7141" деген цифрлар "7239,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "19 926" деген цифрлар "21531,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "2912" деген цифрлар "3180" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "16 825" деген цифрлар "19708,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "4 287" деген цифрлар "4434,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "20259" деген цифрлар "21255,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "1950" деген цифрлар "2229,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) 12 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"1 438 575" деген цифрлар "1 777 291" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"929 081" деген цифрлар "990 859" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Байғанинге "74995" деген цифрлар "79788,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "84868" деген цифрлар "92587,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "74423" деген цифрлар "76199,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "73 597" деген цифрлар "73058,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "124709" деген цифрлар "131544" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "52425" деген цифрлар "52867,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "150 818" деген цифрлар "165296,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "63076" деген цифрлар "70244,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "107404" деген цифрлар "126507" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға Ақтөбе қаласының N 22 "Балдырған" бала-бақшасына – 75 000 мың теңге және N 2 "Бұлбұл" бала-бақшасына – 15 000 мың теңге" деген жолы алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласының бала-бақшаларының күрделі жөндеуіне және материалдық-техникалық жарақтандыруға: N 22 "Балдырған" - 36 400 мың теңге, N 26 "Үміт" - 25 000 мың теңге, N 7 "Арман" - 20 000 мың теңге, N 14 "Қонжық" - 8 600 мың теңге";
"128 000" деген цифрлар "31 492" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"на заработную плату работникам учреждений образования в сумме 373 446 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе 316 246 тысяч тенге;
Уилскому 7 000 тысяч тенге;
Шалкарскому 50 200 тысяч тенге".
5) в пункте 13:
цифры "275 918" заменить цифрами "260 827";
в части абзаца 1:
цифры "184 810" заменить цифрами "171 609", в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе цифры "79 475" заменить цифрами "65 064";
Алгинскому    цифры "12 403" заменить цифрами "9 603";
Мугалжарскому цифры "15 116" заменить цифрами "13 166";
Темирскому    цифры  "7 852" заменить цифрами "9 382";
Уилскому      цифры  "5 152" заменить цифрами "4 482";
Хромтаускому  цифры  "8 879" заменить цифрами "11 479";
Шалкарскому   цифры "15 645" заменить цифрами "18 145";
в части абзаца 3:
цифры "30 000" заменить цифрами "14 505", в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе цифры "4000" заменить цифрами    "0";
Байганинскому цифры "2000" заменить цифрами  "300";
Иргизскому    цифры "3000" заменить цифрами    "0";
Каргалинскому цифры "1000" заменить цифрами  "605";
Хобдинскому   цифры "2000" заменить цифрами "1000";
Мартукскому   цифры "2000" заменить цифрами  "800";
Мугалжарскому цифры "2000" заменить цифрами    "0";
Темирскому    цифры "2000" заменить цифрами    "0";
Уилскому      цифры "3000" заменить цифрами "2800";
цифры "86 500" заменить цифрами "85 300", в том числе, району:
Хромтаускому цифры "6 800" заменить цифрами "5 600 ";
цифры "3 333" заменить цифрами "2 643", в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе цифры "1 638" заменить цифрами "1 038";
Алгинскому    цифры   "351" заменить цифрами   "191";
Иргизскому    цифры    "16" заменить цифрами     "0";
Мугалжарскому цифры    "30" заменить цифрами   "116".
6) в пункте 14:
цифры "1 673 930" заменить цифрами "1 634 675";
цифры  "85 000" заменить цифрами  "96 945";
цифры  "20 000" заменить цифрами  "50 000";
цифры "124 000" заменить цифрами "126 400";
цифры "124 000" заменить цифрами  "41 000";
цифры "130 000" заменить цифрами "129 400".
в части абзаца 6:

"білім беру мекемелерінің қызметкерлеріне жалақыға сомасы 373 446 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбе қаласына 316 246 мың теңге;
Ойылға            7 000 мың теңге;
Шалқарға         50 200 мың теңге".
5) 13 тармақта:
"275 918" деген цифрлар "260 827" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 абзацтың бөлігінде:
"184 810" деген цифрлар "171 609" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге "79475" деген цифрлар "65064" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "12403" деген цифрлар "9603" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "15116" деген цифрлар "13166" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "7852" деген цифрлар "9382" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "5152" деген цифрлар "4482" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "8879" деген цифрлар "11479" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "15645" деген цифрлар "18145" деген цифрлармен ауыстырылсын";
3 абзацтың бөлігінде:
"30 000" деген цифрлар "14 505" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбе қаласына "4000" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "2000" деген цифрлар "300" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "3000" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "1000" деген цифрлар "605" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "2000" деген цифрлар "1000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "2000" деген цифрлар "800" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "2000" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "2000" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "3000" деген цифрлар "2800" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"86 500" деген цифрлар "85 300" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, ауданға:
Хромтауға "6 800" деген цифрлар "5 600" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"3 333" деген цифрлар "2 643" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге "1 638" деген цифрлар "1 038" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "351" деген цифрлар "191" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "16" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "30" деген цифрлар "116" деген цифрлармен ауыстырылсын".
6) 14 тармақта:
"1 673 930" деген цифрлар "1 634 675" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"85 000" деген цифрлар "96 945" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"20 000" деген цифрлар "50 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"124 000" деген цифрлар "126 400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"124 000" деген цифрлар "41 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;        "130 000" деген цифрлар "129 400" деген цифрлармен ауыстырылсын.
6 абзацтың бөлігінде:

цифры "140 746" заменить цифрами "155 630";
цифры "50 000" заменить цифрами "61 364".
цифры "20 000" заменить цифрами "5 070".
и дополнить строкой следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации по строительству Детского дома на 200 мест в городе Хромтау Хромтауского района 18 450 тысяч тенге".
в части абзаца 7:
цифры "38 000" заменить цифрами "40 300".
в части абзаца 11:
цифры "234 000" заменить цифрами "279 368";
исключить строки:
"на строительство врачебной амбулатории в селе Курашасай города Актобе 13 000 тысяч тенге;
на строительство медицинских пунктов в селе Айке - 12 627,3 тысяч тенге, в селе Теренсай – 12 627,3 тысяч тенге и в селе Белкопа - 12 627,3 тысяч тенге Айтекебийского района;
на строительство медицинского пункта в селе Курылыс Иргизского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе имени Ш.Калдаякова Каргалинского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе Хазретовка Мартукского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинских пунктов в селе: Косембай - 12 585,3 тысяч тенге и в селе Сарбие - 12 585,3 тысяч тенге, сельской врачебной амбулатории в селе Саралжин - 17 960,3 тысяч тенге Уилского района;
на строительство медицинского пункта в селе Богетсай Хромтауского района 12 585,3 тысяч тенге";
и дополнить строками следующего содержания:
"на строительство сельской врачебной амбулатории в селе Курашасай города Актобе 20 669 тысяч тенге;
на строительство медицинских пунктов: в селе Айке - 17 478,3 тысяч тенге, в селе Теренсай - 18 163,8 тысяч тенге и в селе Белкопа - 16 689,3 тысяч тенге Айтекебийского района;
на строительство медицинского пункта в селе Кызылжар Иргизского района 16 123,8 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе имени Ш.Калдаякова Каргалинского района 16 252,8 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе Хазретовка Мартукского района 16 260,8 тысяч тенге;
на строительство медицинских пунктов: в селе Косембай - 15040,5 тысяч тенге и в селе Сарбие - 17 849,7 тысяч тенге, сельской врачебной амбулатории в селе Саралжин - 19 071,3 тысяч тенге Уилского района;
на строительство медицинского пункта в селе Богетсай Хромтауского района 15 695,7 тысяч тенге";
на погашение кредиторской задолженности по строительству сельской врачебной амбулатории в селе Жабасак Айтекебийского района 427 тысяч тенге".
в части абзаца 18:
цифры "597 400" заменить цифрами "647 586";
цифры "90 000" заменить цифрами "140 186";
после слов "инвалидов" добавить слова "первой группы, передвигающихся на инвалидных креслах-колясках";
после слов "здравоохранения" дополнить словами ", государственным служащим и работникам бюджетных организаций, а также отдельным категориям граждан".
в части абзаца 22:

"140 746" деген цифрлар "155 630" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"50 000" деген цифрлар "61 364" деген цифрлармен ауыстырылсын;        "20 000" деген цифрлар "5 070" деген цифрлармен ауыстырылсын.
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Хромтау ауданының Хромтау қаласында 200 орындық Балалар үйін салу бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге 18 450 мың теңге".
7 абзацтың бөлігінде:
"38 000" деген цифрлар "40 300" деген цифрлармен ауыстырылсын.
11 абзацтың бөлігінде:
"234 000" деген цифрлар "279 368" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе қаласының Құрашасай ауылында дәрігерлік амбулатория салуға – 13 000 мың теңге;
медициналық пункттар салуға: Әйтекеби ауданының Айке ауылында – 12 627,3 мың теңге, Тереңсай ауылында – 12 627,3 мың теңге және Белқопа ауылында – 12 627,3 мың теңге;
Ырғыз ауданының Құрылыс ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
Қарғалы ауданының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
Мәртөк ауданының Хазрет ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
медициналық пункттар салуға: Ойыл ауданының Көсембай ауылында – 12 585,3 мың теңге, Сарбие ауылында – 12 585,3 мың теңге және Саралжын ауылында селолық дәрігерлік амбулатория салуға – 17 960,3 мың теңге;
Хромтау ауданының Бөгетсай ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге" деген жолдары алынып тасталсын.
және мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласының Құрашасай ауылында селолық дәрігерлік амбулатория салуға 20 669 мың теңге;
медициналық пункттар салуға: Әйтекеби ауданының Әйке ауылында – 17 478,3 мың теңге, Тереңсай ауылында - 18 163,8 мың теңге және Белқопа ауылында - 16 689,3 мың теңге;
Ырғыз ауданының Қызылжар ауылында медициналық пункт салуға 16 123,8 мың теңге;
Қарғалы ауданының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылында медициналық пункт салуға 16 252,8 мың теңге;
Мәртөк ауданының Хазрет ауылында медициналық пункт салуға 16 260,8 мың теңге;
медициналық пункттар салуға: Ойыл ауданының Көсембай ауылында - 15 040,5 мың теңге, Сарбие ауылында - 17 849,7 мың теңге және Саралжын ауылында селолық дәрігерлік амбулатория салуға – 19 071,3 мың теңге;
Хромтау ауданының Бөгетсай ауылында медициналық пункт салуға – 15 695,7 мың теңге;
Әйтекеби ауданының Жабасақ ауылындағы селолық дәрігерлік амбулаториясының құрылысы бойынша кредиторлық бережақты өтеуге 427 мың теңге".
18 абзацтың бөлігінде:
"597 400" деген цифрлар "647 586" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"90 000" деген цифрлар "140 186" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Маресьев көшесінде" деген сөзден кейін "мүгедектік кресло-арбамен қозғалатын бірінші топтағы" деген сөздермен толықтырылсын;
"қызметкерлеріне" деген сөзден кейін ", мемлекеттік қызметшілерге және бюджеттік ұйымдардың қызметкерлеріне, сондай-ақ, азаматтардың жекелеген санаттарына" деген сөздермен толықтырылсын".
22 абзацтың бөлігінде:

цифры "1 579 600" заменить цифрами "1 578 692";
цифры "1 169 600" заменить цифрами "1 168 692" в том числе, районам:
Байганинскому цифры "60 000" заменить цифрами "59 858";
Иргизскому цифры "60 000" заменить цифрами "59 282";                  Хобдинскому цифры "52 300" заменить цифрами "52 252".
8) в пункте 16:
в части абзаца 1:
цифры "415 288" заменить цифрами "413 305";
цифры "102 793" заменить цифрами "100 810", в том числе, районам:
Байганинскому цифры "10 465" заменить цифрами "12 358";
Иргизскому    цифры "13 583" заменить цифрами "14 025,5";
Хобдинскому   цифры "12 768" заменить цифрами "13 935,5";
Мартукскому   цифры "23 018" заменить цифрами "14 927";
Мугалжарскому цифры "25 530" заменить цифрами "28 642,4";
Уилскому      цифры  "6 722" заменить цифрами "6 127,6";
Хромтаускому  цифры  "1 641" заменить цифрами "1 728".
9) в пункте 17:
в части абзаца 4:
цифры "619 585" заменить цифрами "613 369";
цифры "36 540" заменить цифрами "26 053";
цифры "53 000" заменить цифрами "43 171".
и дополнить строкой следующего содержания:
"на изготовление проектно-сметной документации по газификации жилого массива Кирпичный города Актобе 500 тысяч тенге и летнего лагеря труда и отдыха Алгинского детского дома 1400 тысяч тенге, по строительству внутриквартальных газораспределительных сетей в селе Акшат города Актобе - 1500 тысяч тенге, в селе Красносельское города Актобе - 2000 тысяч тенге и подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей села имени Ш.Калдаякова Каргалинского района 8700 тысяч тенге".
10) в пункте 18:
цифры "1 770 000" заменить цифрами "870 000".
11) в пункте 19-1:
цифры "440 000" заменить цифрами "360 000";
цифры "400 000" заменить цифрами "300 000";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на капитальный ремонт 18-квартирного жилого дома в селе Кобда Хобдинского района 20 000 тысяч тенге".
12) в пункте 20:
городу Актобе  цифры "7 308" заменить цифрами "5 501";
Айтекебийскому цифры "540" заменить цифрами "651,5";
Алгинскому     цифры "506" заменить цифрами "624,5";
Байганинскому  цифры "436" заменить цифрами "605,4";
Иргизскому     цифры "386" заменить цифрами "547,4";

"1 579 600" деген цифрлар "1 578 692" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 169 600" деген цифрлар "1 168 692" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Байғанинге "60 000" деген цифрлар "59 858" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "60 000" деген цифрлар "59 282" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "52 300" деген цифрлар "52 252" деген цифрлармен ауыстырылсын.
8) 16 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"415 288" деген цифрлар "413 305" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"102 793" деген цифрлар "100 810" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Байғанинге "10465" деген цифрлар "12358" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "13 583" деген цифрлар "14025,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "12 768" деген цифрлар "13935,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "23 018" деген цифрлар "14927" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "25 530" деген цифрлар "28642,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "6 722" деген цифрлар "6127,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "1 641" деген цифрлар "1 728" деген цифрлармен ауыстырылсын.
9) 17 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
"619 585" деген цифрлар "613 369" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"36 540" деген цифрлар "26 053" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"53 000" деген цифрлар "43 171" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"газдандыру бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды дайындауға: Ақтөбе қаласының Кірпіш тұрғын үй алабына 500 мың теңге және Алға Балалар үйінің еңбек және демалыс жазғы лагеріне 1400 мың теңге, кварталішілік газ бөлу желілерін салу бойынша: Ақтөбе қаласының Ақшат ауылына - 1500 мың теңге, Ақтөбе қаласының Красносельское ауылына - 2000 мың теңге және Қарғалы ауданының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылына жеткізуші газқұбырын және кварталішілік газ бөлу желілерін салуға 8700 мың теңге".
10) 18 тармақта:
"1 770 000" деген цифрлар "870 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
11) 19-1 тармағында:
"440 000" деген цифрлар "360 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"400 000" деген цифрлар "300 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қобда ауданының Қобда ауылындағы 18 - пәтерлік тұрғын үйдің күрделі жөндеуіне 20 000 мың теңге".
12) 20 тармақта:
Ақтөбе қаласына "7308" деген цифрлар "5501" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Әйтекеби "540" деген цифрлар "651,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "506" деген цифрлар "624,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "436" деген цифрлар "605,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "386" деген цифрлар "547,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;

Каргалинскому  цифры "440" заменить цифрами "582,3";
Хобдинскому    цифры "590" заменить цифрами "643,8";
Мартукскому    цифры "529" заменить цифрами "616,8";
Мугалжарскому  цифры "683" заменить цифрами "917,5";
Темирскому     цифры "502" заменить цифрами "651,5";
Уилскому       цифры "424" заменить цифрами "562,9";
Хромтаускому   цифры "540" заменить цифрами "771";
Шалкарскому    цифры "532" заменить цифрами "740,4".
13) в пункте 22:
в части абзаца 9:

Қарғалыға "440" деген цифрлар "582,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "590" деген цифрлар "643,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "529" деген цифрлар "616,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "683" деген цифрлар "917,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "502" деген цифрлар "651,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "424" деген цифрлар "562,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "540" деген цифрлар "771" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "532" деген цифрлар "740,4" деген цифрлармен ауыстырылсын.
13) 22 тармақта:
9 абзацтың бөлігінде: