О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2008 года N 132. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 15 декабря 2008 года за N 3274. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пункта 5 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 8 апреля 2008 года N 41, от 4 апреля 2008 года N 79 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 апреля 2008 года N 3249, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2008 года N 53, от 18 июня 2008 года N 87 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 11 июля 2008 года N 3257, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 17 июля 2008 года N 84-85, от 15 июля 2008 года N 107 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 1 августа 2008 года N 3266, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 12 августа 2008 года N 95, от 8 октября 2008 года N 120 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 октября 2008 года N 3271, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 4 ноября 2008 года N 131-132 и от 7 ноября 2008 года N 122 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 17 ноября 2008 года N 3272, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 25 ноября 2008 года N 142) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 14:
в части абзаца 1:
цифры "1 634 675" заменить цифрами "1 709 209";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на строительство Кызылжулдызской средней школы на 270 мест в селе Аралтобе Айтекебийского района 74 534 тысяч тенге".
в части абзаца 30:

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 132 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 15 желтоқсанда N 3274 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 5 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 3249 тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 53 жарияланған 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 3257 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 84-85 жарияланған 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 1 тамызда N 3266 тіркелген, 2008 жылғы 12 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 95 жарияланған 2008 жылғы 15 шілдедегі N 107 , Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 қазанда N 3271 тіркелген, 2008 жылғы 4 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 131-132 жарияланған 2008 жылғы 8 қазандағы N 120 және Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қарашада N 3272 тіркелген, 2008 жылғы 25 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 142 жарияланған 2008 жылғы 7 қарашадағы N 122 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"1 634 675" деген цифрлар "1 709 209" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай жолмен толықтырылсын:
"Әйтекеби ауданының Аралтөбе ауылында 270 орындық Қызылжұлдыз орта мектебінің құрылысына 74 534 мың теңге".
30 абзацтың бөлігінде: