Об установлении стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынках: "Достык" и "Арай"
Решение очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года N 51. Зарегистрировано в Управление юстиции города Актобе Актюбинской области 21 апреля 2008 года за N 3-1-86. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 216
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.12.2009 № 216.
Сноска. Название решения в новой редакции - решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.09.2008 N 92. Заголовок решения с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 N 169 (порядок введения в действие см. пункт 3).
В соответствии с пунктом 2 статьи 369, статьи 372 и с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях увеличения налогооблагаемой базы и обеспечения выполнения прогнозных показателей, маслихат города Актобе РЕШИЛ:

"Достық" және "Арай" жабық базарында тауар сатушы тұлғалар үшін біржолғы талон құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 51 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірде N 3-1-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.12.24 № 216 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008.09.30 N 92, өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) Шешімімен.
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 369-бабының 2 тармағына,  372-бабына және 373-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6 және 7 -баптарына сәйкес және салық салу базаларын ұлғайту, болжамдық көрсеткіштердің орындалуын қамтамасыз ету мақсатында Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить размеры стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на крытых рынках: "Достык" и "Арай" согласно приложениям N 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 N 169 (порядок введения в действие см. пункт 3).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя налогового комитета по городу Актобе Исакова К.М.

1. "Достық" және "Арай" жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшері осы шешімнің N 1, 2қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3 тармақтан қараңыз) Шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.М.Исақовқа жүктелсін.