Об установлении ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 марта 2008 года N 47. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 14 апреля 2008 года N 3-6-62. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24 апреля 2009 года № 140
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.04.2009 № 140.
В соответствии статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-ІІ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пункта 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Установить ставки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемые в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                Секретарь
районного маслихата:          районного маслихата:
С.Алмагамбетов                    Ж.Кульманов
Приложение
к решению районного маслихата
N 47 от 27 марта 2008 года
Ставка платы за размещение наружной
(визуальной ) рекламы
N
п/н
Виды объектов рекламы Ставка платы Срок оплаты
1
Рекламный шит до размера 1,5 метра на 1 метр
10% от МРП
ежемесячно
2
Рекламный шит выше размера 1,5 метра на 1 метр
15% от МРП
ежемесячно

Сыртқы (көрнекті) жарнамалар орналастыру үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 47 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2008 жылдың 14 сәуірде N 3-6-62 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009.04.24 № 140 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы кодексінің 491 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат  ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және аудан елді мекендерінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастыру үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат             Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:              хатшысы:
С.Алмагамбетов                 Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 27 наурыздағы
№  47 шешіміне
Қосымша
Сыртқы (көрнекі) жарнамалар орналастыру үшін төлемақы
ставкалары
№ р/с
Жарнама обьектісінің түрлері
Төлемақы ставкасы
Төлеу уақыты
1
Жарнама қалқаны (тақтасы) ұзындығы 1,5 метр- ені 1метрге дейін   болса
10% АЕК
ай сайын
2
Жарнама қалқаны (тақтасы) ұзындығы 1,5 метр- ені 1метрден жоғары болса
15% АЕК
ай сайын