О присвоении наименования улицам села Тажрибе Журынского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 20 ноября 2008 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 25 ноября 2008 года за N 3-9-78
Сноска. В заголовке и по всему тексту слова "аульного", "аула", "ауле" заменено соответственно словами "сельского", "села", "селе" решением акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 05.12.2014 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 05.12.2014 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения в редакции - решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15.03.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Учитывая мнения жителей Журынского сельского округа, присвоить наименования основной улице верхнего села Тажрибе "Жастар и основной улице нижнего села Тажрибе "Еңбекші қазақ.
Сноска. Пункт 1 в редакции - решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. К улице "Жастар" относятся все дома расположенные в верхнем селе Тажрибе, улице "Еңбекші қазақ" относятся все дома расположенные в нижнем селе Тажрибе.
Сноска. Пункт 2 в редакции - решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Тәжірибе ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі 2008 жылғы 20 қарашадағы N 15 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2008 жылғы 25 қарашада N 3-9-78 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "аульного", "аула", "ауле" сөздері тиісінше "сельского", "села", "селе" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі 05.12.2014 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі 05.12.2014 № 28 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі 15.03.2017 № 8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жұрын ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Тәжірибе жоғарғы ауылының негізгі көшесіне "Жастар" және Тәжірибе төменгі ауылының негізгі көшесіне "Еңбекші қазақ" атаулары берілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Жастар" көшесіне Тәжірибе жоғарғы ауылында орналасқан барлық үйлер, "Еңбекші қазақ" көшесіне Тәжірибе төменгі ауылында орналасқан барлық үйлер қарайды.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 в редакции - решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Аким Журынского сельского округа: К. Ешауов

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жұрын ауылдық округінің әкімі: Қ. Ешауов