Об утверждении плана земельно-хозяйственного устройства территории населенных пунктов Хромтауского района, включая сельскохозяйственные угодья, переданные в ведение сельских исполнительных органов
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 24 декабря 2008 года N 88. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 13 января 2009 года N 3-12-76. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21 июля 2011 года № 249
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21.07.2011 № 249.
В целях реализации подпункта 2 пункта 1 статьи 15 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, руководствуясь подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить плана земельно- хозяйственного устройства территории населенных пунктов Хромтауского района, включая сельскохозяйственные угодья, переданные в ведение сельских исполнительных органов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е.Юшкевич
Секретарь
районного маслихата                        Д.Мулдашев
Утвержден решением № 88
очередной двенадцатой сессии
районного маслихата
24 декабря 2008 года.
План земельных участков, дополнительно предоставленных Копинскому, Кудуксайскому, Коктюбинскому, Аккудукскому, Тассайскому сельским округам
Наименование, пункта, округа
Земли, ранее предоставленные, га
Дополнительно из земель запаса предоставлен, га
Из них
Всего земель, га
пашни
Сад-огород
пастбища
Прочие земли
1.Копинский сельский округ
1.1
С.Копа
11329
11329
1.2
С.Аманкелди
18756
18756
1.3
С.Тамды
2567
2567
Всего
32652
32652

Хромтау ауданының селолық атқарушы органдарының қарамағына берілген ауыл шаруашылығы алқаптарын қоса лағанда, елді мекендер аумағында жер-шаруашылық орналастыру жоспарын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 88 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2009 жылдың 13 қаңтарда N 3-12-76 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 249 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.07.21 № 249 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 15 бабының 1 тармағының 2 тармақшасын орындау мақсатында, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13 тармақшасын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданының селолық атқарушы органдарының қарамағына берілген ауыл шаруашылығы алқаптарын қоса алғанда, елді мекендер аумағында жер-шаруашылық орналастыру жоспары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                  Е.Юшкевич
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                               Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың
24 желтоқсанындағы кезекті он екінші
сессиясының № 88 шешімімен бекітілген
Қопа, Құдықсай, Көктөбе, Аққұдық, Тассай селолық округтеріне қосымша берілген жер учаскелерінің жоспары.
Округ, елді мекен атауы
Бұрын берілген жер, га
Босалқы жерден қосымша берілген жер, га
Оның ішінде
Барлық жер көлемі, га
егістік
Баубашалар
жайылым
Басқа  жер
1.Қопа селолық округі
1.1
Қопа с.
11329
11329
1.2
Амангелді с.
18756
18756
1.3
Тамды c.
2567
2567
Барлығы
32652
32652