О внесении изменений в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год"
Решение ХI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 августа 2008 года N 128. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 11 сентября 2008 года N 8-1-74. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 47 "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-68, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 января 2008 года N 7 (336), внесены изменения и дополнения решением VII сессии IV созыва городского маслихата от 31 марта 2008 года N 83 "О внесении изменений и дополнения в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-70, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 апреля 2008 года N 37 (366), решением IX сессии IV созыва городского маслихата от 28 мая 2008 года N 107 "О внесении изменений и дополнения в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-72, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 13 июня 2008 года N 55 (384) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 250 650" заменить цифрами "20 788 658";
цифры "11 202 851" заменить цифрами "11 393 585";
цифры "2 765 510" заменить цифрами "2 706 311";
цифры "6 225 144" заменить цифрами "6 631 617";
в подпункте 2):
цифры "20 311 535" заменить цифрами "20 868 056";
в подпункте 3):

IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХI сессиясының 2008 жылғы 29 тамыздағы N 128 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 11 қыркүйекте N 8-1-74 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-68, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 7 (336) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы VII сессиясының N 83 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" өзгертулер мен толықтыру енгізілген, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-70, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 037 (366) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 мамырындағы IX сессиясының N 107 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-72, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 13 маусымындағы N 055 (384) жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармағының
1) тармақшасындағы:
"20 250 650" саны "20 788 658" санына өзгертілсін;
"11 202 851" саны "11 393 585" санына өзгертілсін;
"2 765 510" саны "2 706 311" санына өзгертілсін;
"6 225 144" саны "6 631 617" санына өзгертілсін;
2) тармақшасындағы:
"20 311 535" саны "20 868 056" санына өзгертілсін;
3) тармақшасындағы:

цифры "60 885" заменить цифрами "79 398";
в подпунктах 5), 6):
цифры "599 844" заменить цифрами "618 357";
2) в пункте 3:
цифры "6 225 144" заменить цифрами "6 631 617";
цифры "18 035" заменить цифрами "16 465";
цифры "137 000" заменить цифрами "305 554";
цифры "1 905 000" заменить цифрами "1 896 610";
цифры "12 006" заменить цифрами "11 853";
цифры "3 085 235" заменить цифрами "3 333 678";
цифры "150 000" заменить цифрами "149 589";
3) в пункте 4:
цифры "547 000" заменить цифрами "565 513";
4) в пункте 7:
цифры "6 225 144" заменить цифрами "6 631 617";
цифры "18 035" заменить цифрами "16 465";
цифры "137 000" заменить цифрами "305 554";
цифры "1 905 000" заменить цифрами "1 896 610";
цифры "12 006" заменить цифрами "11 853";
цифры "3 085 235" заменить цифрами "3 333 678";
цифры "150 000" заменить цифрами "149 589";
5) приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель внеочередной
XI сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             С. Буранкулова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XI сессии
Карагандинского
городского маслихата
от 29 августа 2008 года N 128
Приложение 1
к решению IV сессии
Карагандинского
городского маслихата
от 21 декабря 2007 года N 47
Бюджет города Караганды на 2008 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"60 885" саны "79 398" санына өзгертілсін;
5), 6) тармақшаларындағы:
"599 844" саны "618 357" санына өзгертілсін;
2) 3 тармақтағы:
"6 225 144" саны "6 631 617" санына өзгертілсін;
"18 035" саны "16 465" санына өзгертілсін;
"137 000" саны "305 554" санына өзгертілсін;
"1 905 000" саны "1 896 610" санына өзгертілсін;
"12 006" саны "11 853" санына өзгертілсін;
"3 085 235" саны "3 333 678" санына өзгертілсін;
"150 000" саны "149 589" санына өзгертілсін;
3) 4 тармақтағы:
"547 000" саны "565 513" санына өзгертілсін;
4) 7 тармақтағы:
"6 225 144" саны "6 631 617" санына өзгертілсін;
"18 035" саны "16 465" санына өзгертілсін;
"137 000" саны "305 554" санына өзгертілсін;
"1 905 000" саны "1 896 610" санына өзгертілсін;
"12 006" саны "11 853" санына өзгертілсін;
"3 085 235" саны "3 333 678" санына өзгертілсін;
"150 000" саны "149 589" санына өзгертілсін;
5) Көрсетілген шешімнің 1, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV шақырылған Қарағанды қалалық
мәслихатының кезектен тыс
XI сессиясының төрайымы                    С. Боранқұлова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 29 тамыздағы
XI сессиясының N 128 шешімі
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
VI сессиясының N 47 шешімі
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер