О городском бюджете на 2009 год
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2008 года N 14/118. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 5 января 2009 года N 8-4-126. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы – 2 669 116 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 622 961 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 026 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 503 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 991 626 тысяч тенге;
2) затраты – 2 650 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 715 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 715 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 861 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 861 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 31 861 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2009 N 18/143;  от 24.04.2009 N 20/154 (вводится в действие с 01.01.2009); от 09.09.2009 N 23/177 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Установить на 2009 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 409 093 тысячи тенге.
3-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2008 году, в сумме 6 тысяч тенге.

2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 05 қаңтарда N 8-4-126 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 669 116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 622 961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 026 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 991 626 мың теңге;
2) шығындар – 2 650 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50 715 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50 715 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 861 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 31 861 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 861 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.03.18 N 18/143; 2009.04.24 N 20/154 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.09 N 23/177 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2009 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2009 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 409 093 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.
3-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2008 жылы облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2009 N 18/143 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 84 110 тысяч тенге на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 8 100 тысячи тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 10 528 тысячи тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 68 710 тысячи тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 75 906 тысячи тенге на содержание вновь вводимых объектов образования.
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 111 887 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования.
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 84 572 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.03.18 N 18/143 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында заңнаманың өзгеруіне байланысты, жергілікті бюджеттің шығындарын өтеуге арналған 84 110 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 100 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 10 528 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында білім беру саласында мемлекеттік жүйесінің жаңа технологияларын енгізуге 68 710 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қөзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға 75 906 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
9. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында білім беру объектілерін салуға және қайта құруға 111 887 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
10. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 84 572 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.09.2009 N 23/177 (вводится в действие с 01.01.2009).
11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 57 535 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2009 N 18/143 (вводится в действие с 01.01.2009); от 09.09.2009 N 23/177 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
11-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 89 231 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 20/154 (вводится в действие с 01.01.2009).
11-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 47 200 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 20/154 (вводится в действие с 01.01.2009).
11-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства населенных пунктов в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 27 631 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-3 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 20/154 (вводится в действие с 01.01.2009).
11-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 29 010 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-4 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 20/154 (вводится в действие с 01.01.2009); с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.09.2009 N 23/177 (вводится в действие с 01.01.2009).

Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.09.09 N 23/177 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 57 535 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.03.18 N 18/143 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.09 N 23/177 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
11-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мектептер және басқа әлеуметтік объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге 89 231 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 20/154 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11-2. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға 47 200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 20/154 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11-3. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға 27 631 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-3-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 20/154 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11-4. 2009 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 29 010 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-4-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 20/154 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.09.09 N 23/177 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

12. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2009 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.09.2009 N 23/177 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
13. Установить, что в составе расходов городского бюджета учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Конырат, Саяк, Гулшат, согласно приложениям 2, 3, 4, к настоящему решению.

12. Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.09.09 N 23/177 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
13. Қоңырат, Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 2, 3, 4, қосымшаларына сәйкес көзделгені ескерілсін.

14. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5 к настоящему решению.
15. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 6 к настоящему решению.

14. 2009 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
15. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

16. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 14/118 шешіміне
1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2096
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2096
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
4500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4500
017
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4500
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год

2096
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2096
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
4500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4500
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4500
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 14/118 шешіміне
5 қосымша
2009 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі

Сноска. Приложение 5 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Перечень бюджетных программ развития городкого бюджета на 2009 год

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 14/118 шешіміне
6 қосымша
2009 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

Сноска. Приложение 6 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 25/192 (вводится в действие с 01.01.2009).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009.11.25 N 25/192 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу