О районном бюджете на 2009 год
Решение 12 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2008 года N 148. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 29 декабря 2008 года N 8-14-87. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Нуринского районного маслихата от 22 июля 2011 года № 89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Нуринского районного маслихата от 22.07.2011 № 89).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) Доходы - 2385893 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 252513 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2063 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2126797 тысяч тенге.
2) Затраты - 2395506 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тыс. тенге, в том числе
бюджетные кредиты - 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 13200 тыс. тенге, в том числе
приобретение финансовых активов - 13200 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 22813 тыс. тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  22813 тыс. тенге в том числе:
поступления займов - 0 тыс. тенге;
погашение займов - 0 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22813 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 31.03.2009 N 172 (вводится в действие с 01.01.2009); от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009); от 03.09.2009 N 211 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 21056 тыс. тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего образования.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
3. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 8100 тыс. тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего образования.

2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 148 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 8-14-87 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 89 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.07.22 № 89 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2385893 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 252513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2063 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2126797 мың теңге;
2) шығындар – 2395506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 13200 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 13200 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 22813 мың теңге.
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
22813 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 22813 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.03.31 N 172 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.03 N 211 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 21056 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8100 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2320 тыс. тенге на выплату государственной адресной социальной помощи
5 Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 12213 тыс. тенге на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009).
6 Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 6532 тыс. тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 03.09.2009 N 211 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
6-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 113880 тыс.тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
12960 тыс. тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
54044 тыс. тенге - на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
46876 тыс. тенге - на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009); с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 03.09.2009 N 211 (вводится в действие с 01.01.2009).
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 76706 тыс. тенге на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).

Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 2320 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге 12213 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдайтын шараларды іске асыруға 6532 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.09.03 N 211 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
6-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 113880 мың теңге сомасында, оның ішінде:
12960 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
54044 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға білім беру объектілерді ағымдағы, күрделі жөндеуге;
46876 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтарда әлеуметтік жобаларын қаржыландыру ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.09.03 N 211 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
7. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында жергілікті бюджеттегі заңнаманың өзгеруіне байланысты ысырапты өтеуге 76706 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 18131 тыс. тенге на реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 619305 тыс. тенге на развитие систем водоснабжения.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
10. исключен решением от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009).
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 181 (вводится в действие с 01.01.2009).
11. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 21988 тыс.тенге на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 03.09.2009 N 211 (вводится в действие с 01.01.2009).
11-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 20000 тыс.тенге, на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства Республики Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 03.09.2009 N 211 (вводится в действие с 01.01.2009).
12. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 4000 тыс.тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 31.03.2009 N 172 (вводится в действие с 01.01.2009).
13. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 37880 тыс.тенге на развитие систем водоснабжения.

8. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 18131 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 619305 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
10. алынып тасталды - 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.04.24 N 181 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға 21988 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.09.03 N 211 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға 20000 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.09.03 N 211 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 4000 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.03.31 N 172 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
13. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 37880 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.

14. Установить на 2009 год специалистам образования, культуры и социального обеспечения работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады (согласно перечня должностей определенного постановлением акимата района).
15. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.07.2009 N 207 (вводится в действие с 01.01.2009); от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
16. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2009 год согласно приложению 2.
17. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год, согласно приложению 3.
18. Предусмотреть в составе расходов районного бюджета средства на реализацию Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" согласно приложениям 4-28.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Д. Баянов
Секретарь районного Маслихата              Е. Туранов
Согласовано
Начальник
отдела экономики и бюджетного
планирования Нуринского района             М.С. Мухамеджанова
Приложение N 1
к решению 12 сессии
районного маслихата N 148

14. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет және ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық жалақылары жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін (аудан әкімдігінің қаулысымен анықталған лауазымдардың тізбелеріне сәйкес)
15. Аудан әкімдігінің резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.07.29 N 207 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
16. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтыны 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
18. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын іске асырудағы қаражаты 4-28 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
19. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Д. Баянов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
Келісілді:
Нұра ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          М.С. Мухамеджанова
26 желтоқсан 2008 жыл
Нұра аудандық Мәслихаттың

100
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
52
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1590
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1935
1
Государственная пошлина
1935
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
700
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
882
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
3
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
220
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
33
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
44
21
Государственная пошлина за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
53
2
Неналоговые поступления
2063
01
Доходы от государственной собственности
427
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
92
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
92
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
335
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
335
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
138
1
Поступления от реализации товаров ( работ, услуг), государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
138
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
138
06
Прочие неналоговые поступления
1498
1
Прочие неналоговые поступления
1498
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1498
3
Поступления от продажи основного капитала
4520
03
Продажа земли и нематериальных активов
4520
1
Продажа земли
4520
01
Поступления от продажи земельных участков
4520
4
Поступления трансфертов
2126797
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2126797
2
Трансферты из областного бюджета
2126797
01
Целевые текущие трансферты

100
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
52
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1590
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1935
1
Мемлекеттік баж
1935
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
700
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
882
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
3
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
220
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
33
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын
44
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
53
2
Салықтық емес түсiмдер
2063
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
427
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
92
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
92
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
335
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
335
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
138
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
138
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
138
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1498
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1498
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1498
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4520
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
4520
1
Жерді сату
4520
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4520
4
Трансферттердің түсімдері
2126797
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2126797
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2126797
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1347
008
Освещение улиц населенных пунктов
347
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5100
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
5100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5100
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5100
Приложение N 15
к решению 12 сессии
районного маслихата
от 24 декабря 2008 года N 148
Бюджет 2009 года Аппарата акима села Балыктыкуль
Сноска. Приложение 15 в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от от 29.07.2009 N 207 (вводится в действие с 01.01.2009).
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II - Всего затрат
5305
1
Государственные услуги общего характера
4355
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
4355
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4355
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4355
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
22
03
Благоустройство населенных пунктов
22
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22
008
Освещение улиц населенных пунктов
22
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
928
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
928
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
928
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
928
Приложение N 16
к решению 12 сессии
районного маслихата
от 24 декабря 2008 года N 148
Бюджет 2009 года Аппарата акима села Акмешит
Сноска. Приложение 16 в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2009 N 225 (вводится в действие с 01.01.2009).
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II-Всего затрат

1347
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
347
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5100
01
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
5100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5100
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
5100
Нұра аудандық Мәслихаттың
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
12 сессиясының N 148 шешіміне
15 қосымша
Балыктыкөл селолық әкімінің аппараты 2009 жылғы бюджеті
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.07.29 N 207 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар
5305
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4355
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
4355
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4355
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4355
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22
03
Елді-мекендерді көркейту
22
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
22
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
22
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
928
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
928
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
928
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
928
Нұра аудандық Мәслихаттың
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
XII сессиясының N 148 шешіміне
16 қосымша
Акмешіт селолық әкімі аппаратының 2009 жылғы бюджеті
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2009.11.25 N 225 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар