О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 19 мая 2008 года № 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 26 мая 2008 года № 9-8-96. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 января 2009 года № 113
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.01.2009 № 113.
В соответствии с пунктом 1 статьи 489, пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Установить:
1) ставку платы в месяц за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения в размере 0,5 месячных расчетных показателей за один квадратный метр площади с каждой стороны визуального объекта рекламы;
2) ставку платы в месяц за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах за один квадратный метр площади объекта рекламы в размере 0,3 месячных расчетных показателей с каждой стороны визуального объекта рекламы.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, самоуправления и планирования бюджета.
3. Считать утратившим силу решение Денисовского районного маслихата № 18 от 26 марта 2002 года "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах района.
4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Т. Чижевская
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров

Сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орнату үшін алынатын төлемақысының ставкалары туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 мамырдағы № 59 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 мамырда № 9-8-96 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 113 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009.01.28 № 113 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 489 бабының 1 тармағы, 491 бабының 2 тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Орнатылсын:
1) Жергілікті маңызы ортақ пайданылатың автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы орнатуы стационарлық объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру үшін бір айдын төлемақысы көрнекі жарнаманың объектісінің әр бір жағындағы бір шаршы метр үшін 0,5 айлық есебінің көрсеткіш мөлшерінде;
2) Денисов ауданының аймағындағы елдімекендегі үй жайлық шегінен тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы орнатуы стационарлық объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру үшін бір айдың төлемақысы көрнекі жарнама объектілерінің әр жағындағы бір шаршы метр үшін 0,3 айлық есебінің көрсеткіш мөлшерінде.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау бюджеттік жоспарлау, және экономика сұрақтары бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. "Ауданның елді мекендеріндегі сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орнату үшін алынатын төлемақысының ставкалары туралы" Денисов аудандық мәслихатының 2002 жылғы 26 наурыздан № 18-ші шешімі күші жойылған деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізілді.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Т. Чижевская
Денисов аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Б. Тойбағоров