Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Экибастуза Павлодарской области
Решение маслихата и постановление акимата Павлодарской области от 20 июня 2008 года N 108/6, N 2. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2008 года N 3114.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 3,4) статьи 11  Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Экибастузского городского маслихата и акимата города Экибастуза (VII сессия, IV созыв) от 27 мая 2008 года N 85/7 "О некоторых изменениях в административно-территориальном устройстве Экибастузского региона", с учетом мнения населения Экибастузского региона, акимат Павлодарской области  ПОСТАНОВИЛ  и областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство города Экибастуза  следующие изменения: отнести населенные пункты "Қоянды", "Теміртас", "Құрылысшы" к категориям сел и образовать Қояндинский сельский округ в границах данных сел с центром в селе Қоянды.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
Председатель сессии                        А. Бабенко
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров

Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық маслихаты мен әкімиятының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 108/6, N 2 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет депртаментінде 2008 жылғы 20 маусымда N 3114 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының  6-бабы   1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңы  11-бабының  3, 4) тармақшаларына, Екібастұз қалалық мәслихатының және Екібастұз қаласы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 27 мамырдағы (ІV сайланған VІІ сессиясы)«Екібастұз өңірінің әкімшілік-аумақтық құрылысындағы кейбір өзгерістер туралы N 85/7 бiрлескен шешiмiне сәйкес, Екібастұз аймағы тұрғындарының пікірлерін есепке алып, Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Екібастұз қаласының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қоянды",«"Теміртас",«"Құрылысшы" елді мекендері ауыл санаттарына жатқызылсын және осы ауылдардың шекарасында Қоянды ауылын орталық етіп, Қоянды ауылдық округі құрылсын.
2. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың  азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Облыс әкімі                                Қ. Нұрпейісов
Сессия төрағасы                            А. Бабенко
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров