Об утверждении Плана перспективного развития электрических сетей Павлодарской области (за исключением города Экибастуза и Экибастузского района)
Постановление акимата Павлодарской области от 18 декабря 2008 года N 291/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2008 года за N 3129. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 5 мая 2009 года N 110/8.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 5 мая 2009 года N 110/8.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001  года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 588 "Об  электроэнергетике", пунктом 3-1 постановления Правительства  Республики Казахстан от 8 октября 2004 года N 1044 "Об утверждении  Правил присоединения дополнительных мощностей и компенсирования затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических  установок", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 147-р "Об утверждении Плана мероприятий по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан на 2007-2015 годы", результатами оценки Плана развития электрических сетей Павлодарской области, выполненной ТОО "Павлодартехэнерго", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить План перспективного развития электрических сетей Павлодарской области (за исключением города Экибастуза и Экибастузского района) с учетом экспертной оценки ТОО "Павлодартехэнерго".
2. Утвердить размер платы за единицу присоединяемой электрической мощности (1 кВт) в сумме 26273 (двадцать шесть тысяч двести семьдесят три) тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области                               Б. Сагинтаев

Павлодар облысының Екібастұз қаласы мен Екібастұз ауданынан басқа) электр желілерін болашақта дамыту жоспарын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімиятының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 291/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 желтоқсанда N 3129 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы N 110/8 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы N 110/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына , Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Электр энергетикасы туралы" N 588 Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қазандағы "Электр энергетикасы қондырғылары объектілерін жаңарту мен кеңейту үшін қосымша қуаттарды қосу және шығындарды өтеу ережесін бекіту туралы" N 1044 қаулысының 3-1-тармағына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын дамытудың 2007-2015 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" N 147-ө өкіміне , "Павлодартехэнерго" ЖШС орындаған Павлодар облысының электр желілерін дамыту жоспарын бағалау нәтижелеріне сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Павлодартехэнерго" ЖШС-тің сараптамалық бағалауын ескере отырып, "Павлодар облысының (Екібастұз қаласы мен Екібастұз ауданынан басқа) электр желілерін болашақта дамыту жоспары" бекітілсін.
2. Қосылатын электр қуатының бірлігі (1 кВт) үшін төлем мөлшері 26273 (жиырма алты мың екі жүз жетпіс үш) теңге сомасында бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыс ә кімі                                   Б. Са ғ ынтаев