О присвоении наименований улицам в микрорайоне "Калкаман-2" города Алматы
Решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 130 и постановление акимата города Алматы от 14 июля 2008 года N 3/559. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 15 августа 2008 года за N 790
В соответствии с пунктом 4 статьи 13  закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместно, на основании рекомендации городской комиссии по ономастике акимат города Алматы постановил и маслихат города Алматы IV-го созыва решил:

Алматы қаласында "Қалқаман-2" ықшамауданының көшелеріне атау беру туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 130 бірлескен шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 3/559 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 тамызда N 790 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" заңының 13-бабы 4 тармағына сәйкес және қалалық ономастика комиссиясы ұсынысының негізінде, бірлесе отырып Алматы қаласы әкімдігі ШЕШІМ ЕТЕДІ және ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть в местном бюджете города Алматы необходимые средства на изготовление и установление указателей улиц, нумерацию домов.
3. Акиму Ауэзовского района Несипбаеву А., Центру по недвижимости по городу Алматы и ОАО "Алматыгороформление" (по согласованию), изготовить и установить новые указатели улиц, произвести нумерацию домов.
4. Акиму Ауэзовского района Несипбаеву А. довести данный нормативный правовой акт до соответствующих служб.
5. Отменить постановление акимата города Алматы от 14 марта 2008 года N 2/139 и решение VIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 марта 2008 года N 83 "О присвоении наименований улицам в микрорайоне "Калкаман-2" города Алматы".
6. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественного согласия маслихата города Алматы IV-го созыва (Тажиев Е.) и управление по развитию языков города Алматы.
7. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                         А.Есимов
Председатель ХІ-й сессии
маслихата города Алматы
ІV-го созыва                                          Т.Есполов
Секретарь маслихата города
Алматы   ІV-го созыва                       Т.Мукашев

2. Алматы қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау  басқармасы көшелердің есім көрсеткіштерін, үйлердің рет сандарын жасап және орнатуға Алматы қаласының жергілікті бюджетінде қажетті қаражатты қарастырсын.
3. Әуезов ауданының әкімі Ә. Несіпбаевқа, Алматы қаласының жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы және "Алматықалабезендіру" ЖАҚ (келісім бойынша), көшелердің жаңа есім көрсеткіштерін және үйлердің рет сандарын жасап орнатсын.
4. Әуезов ауданының әкімі Ә. Несіпбаев осы нормативті құқықтық актіні тиісті мекемелерге жеткізсін.
5. "Алматы қаласында "Қалқаман-2" ықшамауданының көшелеріне атау беру туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 2/139 қаулысы мен ІV сайланған Алматы қаласы маслихаты VІІI сессиясының 2008 жылғы 6 наурыздағы N 83 шешімінің күші жойылсын.
6. Осы нормативті құқықтық актінінің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссияға (Е.Тәжиев) және Алматы қалалық тілдерді дамыту басқармасына жүктелсін.
7. Осы нормативті құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімі                        А. Есімов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІ сессиясының
төрағасы                                   Т. Есполов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев