О ставках на земельный налог
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2008 N 5-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 17 апреля 2008 года N 13-2-73. Утратило силу - решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2009 года N 14-5
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2009 N 14-5
В соответствии статей 330, 338 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 12 июня 2001 года № 209-II и ходатайства акима района, сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Увеличить ставки земельного налога на 50 % на земли сельскохозяйственного назначения, представленные физическим лицам.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти дней с момента официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
V сессии IV созыва                         районного маслихата
А. Тлеубергенов                            Б. Билялов

Жер салығына арналған ставкалар туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 5-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 17 сәуірде N 13-2-73 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 маусымдағы N 14-5 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2009.06.22 N 14-5 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209-ІІ Кодексінің 330, 338 баптарына және аудан әкімінің қолдаухатына сәйкес аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. Жер салығының ставкалары жеке тұлғалармен ұсынылған ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерге 50 % ұлғайтылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған сәттен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
V сессия                                   Аудандық
ІV шақырылымның төрағасы                   мәслихаттың хатшысы
А. Тілеубергенов                           Б.Біләлов