Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справки о наличии подсобного хозяйства" аппаратами акимов сельских округов района имени Габита Мусрепова
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 июля 2008 года N 192. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 1 августа 2008 года N 13-5-81. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 октября 2009 года N 250
Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.10.2009 г. N 250
В соответствии со статьей 1, 9-1, 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года № 107 «Об админситративных процедурах», подпунктом 16) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О мсетном государственном управлении в Республике Казахстан» пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги - «Выдача справки о наличии подсобного хозяйства» аппаратами акимов сельских округов района имени Габита Мусрепова
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               А. Кушенов
Утвержден постановлением акимата
района имени Габита Мусрепова
от 15 июля 2008 года № 192
Стандарт оказания государственной услуги
«Выдача справки о наличии подсобного хозяйства»
1. Общие положения
1. Данная государственная услуга определяет порядок выдачи справок о наличии подсобного хозяйства, подтверждающих наличие подсобного хозяйства потребителя согласно форме № 1 «Похозяйственный учет в аульных (сельских), поселковых округах», утвержденной Приказом Агентства Республики Казахстан по статистике от 16 августа 2005 года
№ 28-Г.
2. Форма предоставления государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 16) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьи 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги»,постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның селолық округ әкімдері аппараттарымен "Қосалқа шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 192 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 1 тамызда N 13-5-81 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазанда N 250 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігінің 2009.10.16 N 250 Қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107-ІІ Заңы 1, 9-1, 15-1 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңы 35-бабы 1-тармағы 16) тармақшасына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысының 2-тармағына, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның селолық округ әкімдері аппараттарымен «Қосалқа шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                               А. Күшенов
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2008 жылдың 15 шілдедегі
№ 192 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты «Қосалқа шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру»
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Статистика Агенттігінің 2005 жылғы 16 тамыздағы № 28-Г Бұйырығымен бекітілген «Ауылдық (селолық), кенттік округтердегі шаруашылық есептің» № 1 нысанына келісілді тұтынушының қосалқы шаруашылығы бар екендігін растайтын мал басы туралы мәліметтер туралы анықтама беру тәртібін белгілейді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабы 1-тармағы 16) тармақшасына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 15-1-бабына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысы, «Жеке және заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсету тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысы негізінде көрсетіледі.

4. Государственную услугу предоставляют государственные учреждения:
1) «Аппарат акима Андреевского сельского округа», юридический адрес: 150402, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Андреевка, улица Советская № 53, рабочий телефон
3-41-80, 3-41-79;
2) «Аппарат акима Бирликского сельского округа», юридический адрес: 150405, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Бирликское, улица Кирова № 5, рабочий телефон 2-91-24;
3) «Аппарат акима Возвышенского сельского округа», юридический адрес: 150407, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Возвышенка, улица Мира № 1, рабочий телефон 3-81-69;
4) «Аппарат акима Гаршинского сельского округа», юридический адрес: 150410, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Гаршино, улица Мира № 6, рабочий телефон 4-26-21;
5) «Аппарат акима Дружбинского сельского округа», юридический адрес: 150411, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Дружба, улица Советская № 46, рабочий телефон 2-85-38;
6) «Аппарат акима Когалажарского сельского округа», юридический адрес: 150409, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Гавриловка, улица Юбилейная № 23, рабочий телефон
3-31-42, 3-32-41;
7) «Аппарат акима Кырымбетского сельского округа», юридический адрес: 150450, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Кырымбет, улица Абылай-хана, рабочий телефон 4-32-81;
8) «Аппарат акима Ломоносовского сельского округа», юридический адрес: 150417, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ломоносовка, улица  Ломоносовская № 21, рабочий телефон 2-62-21;
9) «Аппарат акима Нежинского сельского округа», юридический адрес: 150418, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Нежинка, улица Садовая № 12, рабочий телефон 2-82-10;
10) «Аппарат акима Новоишимского сельского округа», юридический адрес: 150400, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана № 30, рабочий телефон 2-10-43, 2-16-38;
11) «Аппарат акима Новосельского сельского округа», юридический адрес: 150419, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоселовка, улица Целинная № 24, рабочий телефон
2-77-33;
12) «Аппарат акима Приишимского сельского округа», юридический адрес: 150422, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Разгульное, улица Советская № 25, рабочий телефон
8 (715-45) 4-27-36;
13) «Аппарат акима Рузаевского сельского округа», юридический адрес: 150401, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Рузаева № 123, рабочий телефон
3-12-35, 3-13-72;

4. Мемлекеттік қызметті мемлекеттік мекемелер көрсетеді:
1) «Андреев селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150402, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреевка селосы, Советский көшесі № 53, жұмыс телефоны 3-41-80, 3-41-79;
2) «Бірлік селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы:  150405, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік селосы, Киров көшесі № 5, жұмыс телефоны 2-91-24;
3) «Возвышен селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150407, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Возвышенка селосы, Мир көшесі № 1, жұмыс телефоны 3-81-69;
4) «Гаршин селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы:  150410, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Гаршино селосы, Мир көшесі № 6, жұмыс телефоны 4-26-21;
5) «Дружба селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы:  150411, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба селосы, Советский көшесі № 46, жұмыс телефоны 2-85-38;
6) «Көгалажар селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150409, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Гавриловка селосы, Юбилейный көшесі № 23, жұмыс телефоны 3-31-42, 3-32-41;
7) «Қырымбет селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150450, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет селосы, Абылай хан көшесі, жұмыс телефоны 4-32-81;
8) «Ломоносов селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150417, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносовка селосы, Ломоносов көшесі № 21, жұмыс телефоны 2-62-21;
9) «Нежин селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы:  150418, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка селосы, Садовая көшесі № 12, жұмыс телефоны 2-82-10; 2-84-55;
10) «Новоишим селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150400, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское селосы, Абылай хан көшесі № 30, жұмыс телефоны 2-10-43, 2-16-38;
11) «Новоселов селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150419, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоселовка селосы, Целинный көшесі № 24, жұмыс телефоны 2-77-33;
12) «Приишим селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150422, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Разгульное селосы, Советский көшесі № 25, жұмыс телефоны 8 (715-45) 4-27-36;
13) «Рузаев селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150401, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка селосы, Рузаева көшесі № 123, жұмыс телефоны 3-12-35, 3-13-72;

14) «Аппарат акима Салкынкольского сельского округа», юридический адрес: 150425, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Салкынколь, улица Ленина № 19, рабочий телефон 4-16-67;
15) «Аппарат акима Тахтабродского сельского округа», юридический адрес: 150430, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Тахтаброд, улица Советская № 62, рабочий телефон 4-31-23, 4-32-37;
16) «Аппарат акима Чистопольского сельского округа», юридический адрес: 150437, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чистополье, улица Ленина № 77, рабочий телефон 4-18-51, 4-17-45;
17) «Аппарат акима Червонного сельского округа», юридический адрес: 150434, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Червонное, улица Новоселов 39, рабочий телефон 2-75-85;
18) «Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа», юридический адрес: 150439, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь, улица Молодежная № 9, рабочий телефон 8 (715-47) 4-52-32;
19) «Аппарат акима Шукыркольского сельского округа», юридический адрес: 150440, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шукырколь, улица имени А. Нуркатова № 26, рабочий телефон 8 (715-39) 3-45-79;
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, является  выдача справки о наличии подсобного хозяйства.
6. Государственная услуга предоставляется  гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства имеющим вид на жительство иностранца в Республике Казахстан и удостоверение лица без гражданства с отметкой о регистрации в органах внутренних дел, оралманам имеющим удостоверение оралмана, выданное территориальными органами уполномоченного органа по вопросам миграции населения, проживающим на территории соответствующего сельского округа.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации), для получения услуги – 20 минут;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации) – 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении сведений, как результат оказания государственной услуги – 10 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на информационных стендах, расположенных в помещениях аппаратов акимов сельских округов (по адресам указанным в пункте 4).

14) «Салқынкөл селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150425, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл селосы, Ленин көшесі № 19, жұмыс телефоны 4-16-67;
15) «Тахтаброд селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150430, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд селосы, Советский көшесі № 62, жұмыс телефоны 4-31-23, 4-32-37;
16) «Чистопол селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150437, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чистополье селосы, Ленин көшесі № 77, жұмыс телефоны 4-18-51, 4-17-45;
17) «Червонный селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150434, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонный селосы, Новоселов көшесі 39, жұмыс телефоны 2-75-85;
18) «Шөптікөл селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150439, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шөптікөл селосы, Молодежный көшесі № 9, жұмыс телефоны 8 (715-47) 4-52-32;
19) «Шұқыркөл селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: 150440, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шұқыркөл селосы, А. Нұрқатов атындағы көше № 26, жұмыс телефоны 8 (715-39) 3-45-79;
5. Мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны қосалқы шаруашылығы бар екіндігі туралы анықтама беру болып табылады.
6. Сәйкес селолық округ аумағында тұратын шетелдiктiң Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхатын және азаматтығы жоқ адамның iшкi iстер органдарында тiркелгенi туралы белгiсi бар шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға, халықтың көшi-қоны мәселелерi жөнiндегi уәкiлеттi органның аумақтық органдары берген оралман куәлiгi барларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері –  20 минут;
қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу) кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 10 минут;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде анықтама алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат ресми ақпарат көздерінде және селолық округ әкімдері аппараттарының үй-жайларында орналасқан осы стандарттың 4 тармақта көрсетілген мекенжай бойынша.

10. График работы аппаратов акимов сельских округов, предоставляющих государственную услугу: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье. Предварительная запись для получения услуги не предусмотрена.
11. Государственная услуга предоставляется в помещениях аппаратов акимов соответствующих сельских округов. Помещения обеспечены пожарной безопасностью, созданы приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (на стендах размещены порядок получения государственной услуги, образцы документов).
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предъявить:
1) документ, удостоверяющий личность потребителя;
2) ветеринарный паспорт - выдает ветеринарный врач сельского округа.
13. Для получения государственной услуги заполнение бланков, заявлений не требуется.
14. Для получения государственной услуги документы предъявляются главному специалисту аппарата акима соответствующего сельского округа.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги, является журнал регистрации оказания государственных услуг.
16. О результате оказания услуги потребитель узнает путем личного посещения государственного учреждения, оказывающего государственную услугу.
Конечный результат оказания услуги выдает потребителю главный специалист аппарата акима соответствующего сельского округа.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае не предоставления потребителем документов, указанных в пункте 12.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного органа оказывающего государственную услугу основывается на принципах:
1. соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2. противостояния проявлениям коррупции;
3. предоставления полной информации об оказываемой государственной услуге;
4. обеспечение сохранности неполученных в установленном периоде документов;
5. вежливости и корректности.
4.Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителем измеряются показателями качества и доступности согласно приложению к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного учреждения оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. За разъяснением порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и содействием в подготовке жалобы потребитель может обратиться в вышестоящую организацию: аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, юридический адрес: 150400, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана № 28, адрес электронной почты: gmusrepova-akimat@sko.kz, веб-сайт: www.gm.sko.kz,
телефон приемной 2-12-22, 2-13-07.

10. Мемлекеттік қызметті ұсынатын селолық округ әкімдері аппараттарының жұмыс кестесі: күнделікті сағат 9.00-ден 18.00-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі. Қызметті алу үшін алдын ала жазылу қарастырылмаған.
11. Мемлекеттік қызмет селолық округ әкімдері аппараттарының үй-жайларында көрсетіледі. Үй-жайларда өрт қауіпсіздігі сақталған, күтудің және қажетті құжаттарды дайындаудың қолайлы жағдайлары жасалған (тағандарда мемлекеттік қызмет алу тәртібі, құжаттар үлгілері орналасқан).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы төмендегідей құжаттарды ұсыну қажет:
тұтынушының жеке басын куәландыратын құжат;
ветеринарлық паспорт, селолық округтің мал дәрігерімен беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштер мен бланкілерді толтыру қажет етілмейді.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар сәйкес селолық округ әкімі аппаратының бас маманына тапсырылады.
15. Тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні көрсетілген Мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналы тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесі туралы тұтынушы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік мекемеге жеке бару арқылы біледі.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін тұтынушыға сәйкес селолық округ әкімі аппаратының бас маманы береді.
17. Тұтынушы 12 тармақта көрсетілген құжаттарды тапсырмаған кезде мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартылу мүмкін.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның қызметі мынадай жұмыс қағидаттарына негізделеді:
1. Қазақстан Республикасының Конституциясын және заңдарын сақтау;
2. сыбайлас жемқорлыққа қарсы тұру;
3. көрсетілген мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
4. белгіленген мерзімде алмаған құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету;
5. сыпайылық және әдептілік.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың қосымшасына келісілді сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5.Шағымдану тәртібі.
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдем көрсету үшін тұтынушы жоғары тұрған ұйымға: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты, заңды мекен-жайы: 150400, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское селосы, Абылай хан көшесі, 28, электрондық пошта мекен-жайы: gmusrepova-akimat@sko.kz, веб-сайт: www.gm.sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 2-12-22, 2-13-07.

22. Наименование государственного органа, которому подается жалоба: аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Северо-Казахстанской области, юридический адрес: 150400, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана № 28, адрес электронной почты: gmusrepova-akimat@sko.kz, веб-сайт: www.gm.sko.kz, телефон приемной 2-12-22, 2-13-07.
23. При подаче потребителем жалобы, после регистрации ее в журнале обращений физических лиц, ему выдается талон, подтверждающий принятие жалобы и предусматривающий срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
6. Контактная информация
24. Контактные данные и график работы руководителя государственного органа оказывающего государственную услугу указаны в пунктах 4 и 10 настоящего Стандарта.
25. Контактные данные органа, рассматривающего жалобу на действия (бездействия) должностных лиц государственного органа, в случае не удовлетворения жалобы:
1) аппарат акима Северо-Казахстанской области, юридический адрес: 150000, Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана № 58, адрес электронной почты: akimat@sko.kz, телефон приемной 8 (7152) 46-41-25;
2) суд района имени Габита Мусрепова, юридический адрес: 150400, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана № 34, телефоны: 2-17-90, 2-12-66, 2-28-58.
3) прокуратура района имени Габита Мусрепова, юридический адрес: 150400, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина № 1, телефоны: 2-18-39, 2-16-39.
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
«Сведения о поголовье скота»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показа-
теля в
последую-
щем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

22. Шағым берілетін мемлекеттік органның атауы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты, заңды мекен-жайы: 150400, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское селосы, Абылай хан көшесі, 28, электрондық пошта мекен-жайы: gmusrepova-akimat@sko.kz, веб-сайт: www.gm.sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 2-12-22, 2-13-07.
23. Шағым берген кезде, оны Жеке тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында тіркегеннен кейін шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орын, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон беріледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекемелердің байланыс деректері және жұмыс кестесі осы Стандарттың 4 және 10 тармақтарында көрсетілген.
25. Шағымды қанағаттандырмаған жағдайда, лауазымды адамдарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану туралы шағымды қарастыратын мемлекеттік органдарының байланыс деректері:
1) Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты, заңды мекен-жайы: 150000, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, электрондық пошта мекен-жайы: akimat@sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8 (7152) 46-41-25;
2) Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық сот, заңды мекен-жайы: 150400, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское селосы, Абылай хан көшесі, № 34, телефондар: 2-17-90, 2-12-66, 2-28-58.
3) Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық прокуратура, заңды мекен-жайы: 150400, Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское селосы, Ленин көшесі, № 1, телефондар: 2-18-39, 2-16-39.
Мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына қосымша
«Мал басы туралы мәліметтер»
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсет-
кіштің
норматив-
тік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіш-тің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4