Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Предоставление социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2008 года N 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 5 марта 2008 N 13-8-58. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2009 года N 392
Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4.12.2009 г. N 392
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам»,постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственом управлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги «Предоставление социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей».
2. Контроль за настоящим постановлением возложить на заместителя акима района Е.Кадырова
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней с момента опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Е. Мамбетов
Приложение
Утверждено
постановлением акимата
Кызылжарского района
от 4 февраля 2008 года № 21
Стандарт
оказания государственной услуги Предоставления социальной
поддержки студентам из малообеспеченных семей
1. Общие положения
1.Определение государственной услуги (нормативное правовое определение государственной услуги):
Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов.
2. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
3. Название, статья (пункт) и содержание статьи (пункта) нормативного правового акта, на основании которого оказывается государственная услуга- подпункт 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан»
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную государственную услугу:
Государственное учреждение Кызылжарский районный «Отдел занятости и социальных программ», адрес: Северо-Казахстанская область, село Бишкуль, улица Спортивная 2; государственное учреждение «Департамент Казначейства по Северо-Казахстанской области Комитет Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан села Бишкуль» (далее – Казначейство), Банки второго уровня и АО «Казпочта».

"Аз қамтамасыз етілген отбасы студенттеріне әлеуметтік көмек көрсету" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 4 ақпандағы N 21 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 5 наурызда N 13-8-58 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 4 желтоқсанда N 392 қаулысы
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009.12.04 N 392 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 «Жеке және заңды тұлғаларға көрсететін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы», Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» қаулыларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31-бабына, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аз қамтамасыз етілген отбасындағы студенттерге әлеуметтік қолдау ұсыну» мемлекеттік қызметін көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Абдуллаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қызылжар ауданының әкімі                   Е. Мамбетов
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 4 ақпандағы
№ 21 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты «Аз қамтамасыз етілген отбасындағы студенттерге әлеуметтік қолдау ұсыну
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы: Аз қамтамасыз етілген отбасындағы студенттерге әлеуметтік қолдау ұсыну.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге негіз болатын нормативтік құқықтық актінің атауы, бабы (тармағы) және баптың (тармақтың) мазмұны: «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы.
4. Осы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің, өзге де субъектілердің атауы:
«Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ;
«Қызылжар аудандық қазынашылық бөлімі» (бұдан әрі – Қазынашылық);
Екінші денгейдегі банк және «Казпочта» АҚ филиалы.

5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель – Уведомление о назначении, либо об отказе в назначении социальной помощи заявителю.
6. Категория физических и юридических лиц, которым оказывается государственная услуга:
студенты из малообеспеченных семей.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона и т. п.) для получения государственной услуги: 10 рабочих дней.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и т. п.):
30 минут.
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла как результат оказания государственной услуги: 30 минут.
8. Указать платность или бесплатность оказания государственной услуги. В случае платности указать стоимость, формы оплаты, необходимые формы документа (квитанции), которую требуется заполнить при оплате стоимости (сбора, платежа) государственной услуги:бесплатно.
9. Указать места обязательного размещения стандарта оказания государственной услуги как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги. Это должна быть ссылка на источник официального опубликования стандарта, ссылка на сайт государственного органа, государственного учреждения или иного субъекта, предоставляющего государственную услугу, или адреса мест оказания государственной услуги:
государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района » адрес: Северо-Казахстанская область, с. Бишкуль, улица Спортивная, 2, кабинет 2.
10. Указать график работы (дни, часы, перерывы), существует ли предварительная запись для получения услуги (указать условия и требования), есть ли ускоренное обслуживание (указать условия и требования):
график работы: с понедельника по пятницу, рабочее время с 9 часов до 18 часов, обеденный перерыв с 13 часов до 14 часов.
11. Указать условия места предоставления услуги (режим помещения, обеспечение безопасности, условия для людей с ограниченными физическими возможностями, приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (зал ожидания, стойка с образцами и т. п.):
стандартное помещение, соблюдена пожарная безопасность.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Указать перечень необходимых документов и требований, в том числе для лиц, имеющих льготы для получения государственной услуги:
выдача бланков на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей осуществляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района»:

5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) - өтінушіге әлеуметтік көмекті тағайындау немесе бас тарту туралы хабарлама
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке және заңды тұлғалардың санаты:
Аз қамтамасыз етілген отбасындағы студенттер.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) Тұтынушы қажет құжаттарды тапсырған сәттен мемлекеттік қызметті көрсетуге дейінгі уақыт мерзімі (есепке тұру сәті, талон алуы және т.с.с.): 10 жұмыс күні;
2) қажет құжаттарды тапсыру кезегінде барынша рауалы күту уақыты (тіркелуде, талон алуда және т.с.с.) - 30 минут
3) дайын құжаттарды алу кезегінде барынша рауалы күту уақыты - 30 минут
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің ақылы екендігін немесе тегіндігін көрсету. Ақылы болған жағдайда құнын (алым, төлем) төлеу кезінде толтырылуы талап етілетін құжаттың қажетті нысандарын (түбіртегін) көрсету: Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасына және қол жетімділігіне қойылатын талаптар туралы ақпарат көзі ретінде мемлекеттік қызмет көрсету стандартын міндетті түрде орналастыру орнын көрсету. Бұл стандартты ресми жариялау көзіне, мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе мемлекеттік қызмет көрсететін өзге де субъектінің сайтына немесе мемлекеттік қызмет көрсететін органдарының мекен-жайларына сілтеме болуға тиіс:
«Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ холында стенд, мекен-жайы: Солтүстік-Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с., Спортивная 2 к-сі
10. Жұмыс кестесін (күндер, сағаттар, үзілістер) көрсету, қызметті алу үшін алдын ала жазылуға бола ма (шарттары мен талаптарын көрсету), жедел қызмет көрсету бар ма (шарттары мен талаптарын көрсету):
Жұмыс кетесі: дүйсенбіден жұмаға дейін, 9.00. сағаттан 18.00. сағатқа дейін, үзіліс 13.00. сағаттан14.00. сағатқа дейін.
11. Қызмет көрсететін орынның шарттарын көрсету (үй-жай режимі, қауіпсіздікті қамтамасыз ету, жеке мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін жасалған жағдайлар, күтудің және қажетті құжаттарды дайындаудың қолайлы жағдайлары (күту залы, үлгілер қойылған таған) және т.с.с.): Стандарттық ғимарат, өртке қарсы қауыпсыздық сақталған
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін, оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар үшін қажетті құжаттар мен талаптардың тізбесін (мысалы, өтініш берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасының болуы), көрсету:

1) заявление по установленной форме;
2) копия документа, удостоверяющего личность (нотариально заверенную);
3) справку о составе семьи;
4) справка о доходах семьи;
5) нотариально удостоверенную копию документа об образовании;
6) копию нотариально удостоверенного государственного сертификата установленного образца о результатах комплексного тестирования;
7) договор с высшим учебным заведением Северо-Казахстанской области об обучении
Документы предоставляются в подлинниках и копиях для сверки с приложением подтверждающих документов, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
При последующих обращениях за назначением социальной поддержки получатели, кроме указанных документов представляют из высших учебных заведений справку-подтверждение, что они являются студентами данного ВУЗа.
13. Указать ссылку на сайт, либо место выдачи бланков (форм заявлений и т.п.), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги:
Бланки выдаются государственным учреждении «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района», адрес: Северо-Казахстанская область, село Бишкуль, улица Спортивная, 2, кабинет, 2.
14. Указать ссылку на сайт, либо либо адрес и номер кабинета ответственного лица, которому сдаются заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги:
Государственное учреждение «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ», адрес: Северо-Казахстанская область, с.Бишкуль, улица Спортивная, 2, кабинеты, 1, 2.
Начальник – Колесников С.С. телефон 21650;
Начальник отдела социальных программ – Чехунова Е.М.,телефон -22107;
Департамент координации занятости и социальных программ Северо –Казахстанской области – г.Петропавловск  улица Абая,64;
Адрес электронной почты: ro  kyzil@mail.online.kz.
15. Указать наименование и форму документа, подтверждающего, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги: талон
16. Указать полный перечень способов и регламентов доставки результата оказания услуги- электронная почта, через сайт, личное посещение, курьер и т.п.:
Получение результата о назначении либо об отказе социальной помощи производится через специалиста сельского округа и личное посещение кабинета № 2, по адресу: с.Бишкуль, улица Спортивная, 2.
17. Указать полный перечень оснований для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги:
основаниями для отказа в назначении социальной помощи  являются: предоставленные заведомо ложные сведения о поступлении в ВУЗ и недостоверные сведения документов.

1) белгіленген үлгідегі өтініш;
2) жеке  куәліктің көшірмесі;
3) жанұя құрамы туралы анықтама;
4) жанұя табысы туралы анықтама;
5) білім туралы құжат (нотариалды расталған);
6) белгіленген үлгідегі комплекстік тестілеу нәтижелері
сертификатының көшірмесі;
7) СҚО жоғары оқу орнымен оқыту туралы келісім.
Қажет құжаттардың салыстыру үшін түпнұсқасын және көшірмесін беру керек, соңынан түпнұсқалар өтінушіге қайтарылады.
Көмек алушылар әлеуметтік қолдау алу үшін келесі өтінгенде көрсетілген құжаттарға қоса жоғары оқу орнынан сол оқу орнының студенті екендігін растайтын анықтама әкеледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті сайтқа сілтемені не бланк берілетін орынды (өтініш нысандары және т.с.с.) көрсету: Бланктар «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с. Спортивная к-сі, 2.,кабинет № 2
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті сайтқа сілтемені не толтырылған бланкілерді, нысандарды, өтініштерді және басқа да құжаттарды тапсыратын жауапты адамның мекен-жайын және кабинетінің нөмірін көрсету:
«Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бастығы, мекен-жайы: Солтүстік-Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с., Спортивная 2 к-сі, №1 кабинеті,телефон 2-16-50,
ro kyzil@mail.online.kz.
Ұйымның бастығы – тел 21650, кабинет 1;
Әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы – тел 22107
Әлеуметтік бағдарламалар бөлімі – кабинет 2, 22107
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті – Петропавл қ., Абай к-сі, 64
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжаттың атауын және нысанын көрсету: Талон
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілдері мен регламенттерінің толық тізбесін көрсету – электрондық почта, сайт арқылы, жеке бару, курьер және т.с.с.: Жеке бару, селолық округтың маманы арқылы жіберу
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе қызметті ұсынудан бас тарту негіздерінің толық тізбесін көрсету:
Әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тартудың себебі - біле
тұра жоғары оқу орнына түсу туралы жалған мәлімдеме беру және
құжаттардың мәлметтері анық емес.

3. Принципы работы
18. Перечислить принципы работы, которым руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг (вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки):
при обращении за назначением социальной помощи могут рассчитывать на:
1) получение полной и подробной информации о порядке предоставления социальной помощи;
2) вежливость, ответственность и профессионализм членов и секретаря комиссии;
3) бесплатное получение заявления, установленного образца и прилагаемых к нему бланков;
4) получение извещения о принятом решении, в случае отказа в извещении будут указаны причины отказа.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты, номера телефонов центров обработки вызовов (call-центров), либо номер кабинета должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы:
Обжалование действия должностного лица осуществляется по средством обращения к руководителю государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ» по адресу: с .Бишкуль ул.Спортивная 2, кабинет 1, или начальнику отдела соц.программ, кабинет 2.
22. Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты, либо номер кабинета  должностного лица, которому подается жалоба:
Руководитель государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ» - кабинет 1, начальник отдела соц.программ – кабинет 2; департамент координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области - г.Петропавловск, улица Абая, 64.

3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органның қызмет көрсетуде тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын жұмыс қағидаттарын санамалау (сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы толық ақпараттың сақталуын, қоғалуын және құпиялығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгілеген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету).
Әлеуметтік көмекті тағайындауға өтінушілер күте алады:
1) қызметті көрсету туралы туралы толық және егжей-тегжейлі ақпарат;
2) мамандардың сыпайылығы, жауапкершілігі және профессионалдығы;
3) белгіленген үлгідегі өтінішті және қосымша бланкілерді тегін беру;
4) қабылданған шешім туралы хабарламаны беру, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартқан жағдайда хабарламада бас тартудың себептерін көрсету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға қызмет көрсету нәтижелері осы үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субьектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құралған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағым дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік органның атауын, электрондық почтасының мекен-жайын, шақыруларды өңдеу орталықтарының (call-орталықтар) телефон нөмірлерін не лауазымды адам кабинетінің нөмірін көрсету.
Лауазымды тұлғаның әрекетіне шағымдану «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бастығына тапсырылады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с., Спортивная 2 к-сі, № 1 кабинеті,телефон 2-16-50 немесе әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығына, 2 бөлме.
22. Шағым берілетін мемлекеттік органның атауын, электрондық почтасының мекен-жайын не лауазымды адам кабинетінің нөмірін көрсету.
Шағым «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бастығы немесе орынбасарына, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с., Спортивная 2 к-сі, № 1 кабинеті,телефон 2-16-50, жоғары тұрған ұйымдарға беріледі.

23. Указать наименование документа, подтверждающего принятие жалобы и предусматривающего срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы:
отрывной талон.
6. Контактная информация
24. Указать контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации:
Государственное учреждение «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ» - с.Бишкуль, улица Спортивная 2, адрес электронной почты: (ro_kyzil@mail.online.kz)

23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжаттың атауын, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректерін көрсету: талон
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган, мекеме немесе өзге де субьект басшысының, оның орынбасарының және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректерін көрсету (сайт, электрондық почтасының мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, телефондары): «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бастығы, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл с., Спортивная 2 к-сі, № 1 кабинеті,телефон 2-16-50, ro kyzil@mail.onlain.kz

Начальник учреждения С.С.Колесников, телефон 21650,кабинет № 1;
Начальник отдела социальных программ: - Е.М.Чехунова, телефон 22107, кабинет № 2
Отдел социальных программ – кабинет 2;
Департамент координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области – г.Петропавловск, улица Абая, 64.
Приложение
к стандарту государственной услуги
«Предоставление социальной поддержки
студентам из малообеспеченных семей»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показате-ля в последую-щем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

Ұйымның бастығы – тел 21650, кабинет 1;
Әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы – тел 22107
Әлеуметтік бағдарламалар бөлімі – кабинет 2, 22107
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті – Петропавл қ., Абай к-сі, 64
Мемлекеттік
қызмет көрсетудің
үлгі стандартына қосымша
аз қамтамасыз етілген отбасындағы
студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсет-
кіштің
норматив-
тік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіш-тің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4