О переименовании села Чапаево Тушыкудукского сельского округа Исатайского района в село Тушыкудук
Совместное постановление областного акимата от 4 февраля 2008 года N 35 и решение Атырауского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 70-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 марта 2008 года за N 2522
Сноска. В тексте совместного решения на государственном языке в наименовании и в пункте 1 слова "селосы", "селолық" заменено словами "ауылы", "ауылдық" совместным постановлением акимата Атырауской области от 10.10.2014 № 315 и решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 325-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 9 января 2007 года, постановления акимата Исатаиского района от 18 октября 2007 года № 173-а, решения районного маслихата от 19 октября 2007 года № 21 "О переименовании Села Чапаево Тушыкудукского сельского округа" и руководствуясь статьями 627 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Переименовать село Чапаево Тушыкудукского сельского округа Исатайского района в село Тушыкудук.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области
Председатель V сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округінің Чапаев ауылын Тұщықұдық ауылы деп қайта атау туралы
Атырау облысы әкімиятының 2008 жылғы 4 ақпандағы N 35 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 70-ІV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 наурызда N 2522 тіркелді
Ескерту. Бірлескен шешімнің атауына өзгеріс енгізіілді - Атырау облысы әкімдігінің 10.10.2014 № 315 қаулысымен және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-тармағына сәйкес, облыстық ономастикалық комиссияның 2008 жылғы 9 қаңтардағы қорытындысы, Исатай ауданы әкімиятының 2007 жылғы 18 қазандағы N 173-а қаулысы, аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 19 қазандағы N 21 "Тұщықұдық селолық округінің Чапаев селосын қайта атау туралы" шешімі негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 627-баптарын басшылыққа алып облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округінің Чапаев ауылы Тұщықұдық ауылы болып қайта аталсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізіілді - Атырау облысы әкімдігінің 10.10.2014 № 315 қаулысымен және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың V
сессиясының төрайымы
Облыстық мәслихат хатшысы