О внесении дополнения в решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-IV "Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 72-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 марта 2008 года за N 2524. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", со статьей 462 Налогового Кодекса Республики Казахстан, со статьей 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 65 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1314", областной маслихат IV созыва на V сессии решил :

Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-ІV "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 72-ІV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда N 2524 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 6 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 462 бабына, Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 65 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес IV шақырылған облыстық мәслихат V сессиясында шешім етті:

1. Внести в решение внеочередной IV сессии областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-ІV "Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2518 от 31 января 2008 года опубликовано в газете "Атырау" 9 февраля 2008 года N 16 (1875) следующее дополнение:
приложение ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год, утвержденной указанным решением дополнить строкой, порядковый номер 7 согласно приложения.

1. Облыстық мәслихаттың кезектен тыс IV сессиясының 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-ІV "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (2008 жылғы 31 қаңтарында Атырау облыстық Әділет Департаментінде N 2518 санымен тіркелген "Атырау" газетінің 2008 жылғы 9 ақпандағы N 16 (18785) жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының 2008 жылғы ставкалары қосымшаға сәйкес реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам экологии (М. Чердабаев).
3. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и платежи в пункте 7 приложения решений распространяются на правоотношения, возникшие с 8 февраля 2008 года для юридических лиц.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Шырдабаев).
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және шешімдердің қосымшасындағы 7 тармақтағы төлемақылар заңды тұлғалар үшін 2008 жылдың 8 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения Атырауского областного маслихата от 12.11.2008 N 131-IV (введение в действие смотрите в пункте 1).
Председатель V сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение к решению Атырауского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 72-ІV
1
2
3
4
5
7.
Выбросы загрязняющих веществ от сжигания попутного и (или) природного газа в факелах, осуществляемых в установленном законодательством порядке
условная тонна
50 000

Ескерту. Шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 2008.11.12 N 131-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 1-тармақтан қараңыз).
Облыстық мәслихат
V сессиясының төрайымы
Облыстық мәслихат хатшысы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 72-ІV шешіміне қосымша
1
2
3
4
5
7.
Заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырылатын алауларда ілеспе және (немесе) табиғи газды жағудан ластаушы заттардың шығарындылары
Шартты тонна
50000