О внесении изменений и дополнений в решение ІII сессии областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 31-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 апреля 2008 года N 86-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2008 года за N 2530. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии Бюджетным кодексом Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2008 год, областной маслихат на VI сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 31-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2509(опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 7 февраля 2008 года N 15), решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 55-IV (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2521 (опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 28 февраля 2008 года  N 24) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "82 812 949" заменить цифрами "93 675 720";
цифры "35 845 576" заменить цифрами "51 703 347";
цифры "5 508 495" заменить цифрами "513 495";
цифры "82 633 186" заменить цифрами "91 612 864";
цифры "179 763" заменить цифрами "2 062 856";
цифры "3997294" заменить цифрами "5989294";
цифры "4 000 000" заменить цифрами "6 005 000";
цифры "2 706" заменить цифрами "15 706";
цифры "-6418562" заменить цифрами "-6527469";
цифры "6418562" заменить цифрами "6527469";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить на 2008 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, облагаемому у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100 %;
Макатскому району и городу Атырау - 50 %;
Жылыойскому району - 0 %;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, не облагаемому у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100 %;
городу Атырау - 50 %;
Жылыойскому району - 0 %;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100 %;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100 % по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100 %;
городу Атырау - 50 %;
Жылыойскому району - 0 %."

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 желтоқсандағы ІІІ сессиясындағы N 31-ІV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 86-ІV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 мамырда N 2530 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-II Бюджет Кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және облыстық әкімияттың 2008 жылғы облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат VI сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 31-IV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде N 2509 санымен тіркелген ("Атырау" газетінің 2008 жылғы 9 ақпандағы 16 нөмірінде жарияланған), 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 55-IV шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде N 2521 санымен тіркелген ("Атырау" газетінің 2008 жылғы 1 наурыздағы 25 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"82 812 949" деген цифрлар "93 675 720" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"35 845 576" деген цифрлар "51 703 347" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 508 495" деген цифрлар "513 495" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"82 633 186" деген цифрлар "91 612 864" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"179 763" деген цифрлар "2 062 856" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 997 294" деген цифрлар "5 989 294" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4 000 000" деген цифрлар "6 005 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 706" деген цифрлар "15 706" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-6 418 562" деген цифрлар "-6 527 469" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"6 418 562" деген цифрлар "6 527 469" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2008 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
жеке тұлғадан жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100 пайыз;
Мақат ауданына және Атырау қаласына - 50 пайыз;
Жылыой ауданына - 0 пайыз;
жеке тұлғадан жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100 пайыз;
Атырау қаласына - 50 пайыз;
Жылыой ауданына - 0 пайыз;
бір реттік талон бойынша, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаның жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына - 100 пайыз;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке 100 пайыз;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100 пайыз;
Атырау қаласына - 50 пайыз;
Жылыой ауданына - 0 пайыз;

3) в пункте 28:
цифры "1 357 460" заменить цифрами "943 460";
4) в пункте 29:
цифры "3 069 807" заменить цифрами "2 944 222";
5) в пункте 33:
после слов "на разработку" добавить слова "проекта детальной планировки части города Атырау и";
цифры "101 000" заменить цифрами "121 000";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"городу Атырау - 20 000 тысяч тенге";
6) пункт 34 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам на подготовку к зимнему периоду в сумме 59 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 12 000 тысяч тенге;
Исатайскому району - 32 000 тысяч тенге;
Махамбетскому району - 15 000 тысяч тенге.";
7) в пункте 35:
цифры "266 700" заменить цифрами "296 700";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
Махамбетскому району - 30 000 тысяч тенге";
8)в пункте 37:
в абзаце первом цифры "163 000" заменить цифрами "1 795 000";
дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
Макатскому району - 105 000 тысяч тенге";
городу Атырау - 1 527 000 тысяч тенге";
9) пункт 39 изложить в следующей редакции:
39. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным бюджетам бюджету города Атырау на развитие коммунального хозяйства в сумме 260 000 тысяч тенге, в том числе:
Махамбетскому району - 60 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 200 000 тысяч тенге."
10) в пункте 40:
цифры "221 000" заменить цифрами "227 000";
11) дополнить пунктами 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 следующего содержания:
"43. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам, бюджету города Атырау на материально-техническое обеспечение учреждений образования в сумме 75 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 60 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 15 000 тысяч тенге.
44. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам и бюджету города Атырау на укрепление материально-технической базы жилищно-коммунального хозяйства в сумме 87 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 36 000 тысяч тенге;
Исатайскому району - 10 000 тысяч тенге;
Кызылкугинскому району - 41 000 тысяч тенге.
45. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Атырау на приобретение здания для функционирования детского сада СМП-163 в сумме 180 000 тысяч тенге.
46. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Атырау на капитальный ремонт автомобильных дорог в сумме 3 367 550 тысяч тенге.

3) 28-тармақта:
"1 357 460" деген цифрлар "943 460" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
4) 29-тармақта:
"3 069 807" деген цифрлар "2 944 222" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 33-тармақта:
"жоспарларын" деген сөзден кейін "Атырау қаласының бөлігін бөлшектеп жоспарлау жобасын" деген сөздермен толықтырылсын;
"101 000" деген цифрлар "121 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Атырау қаласына - 20 000 мың теңге";
6) 34-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2008 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне қысқы мерзімге дайындық үшін 59000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 12 000 мың теңге;
Исатай ауданы - 32 000 мың теңге;
Махамбет ауданы - 15 000 мың теңге.";
7) 35-тармақта:
"266 700" деген цифрлар "296 700" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Махамбет ауданы - 30 000 мың теңге";
8)37-тармақта:
бірінші абзацтағы "163 000" деген цифрлар "1 450 450" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы бесінші, алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мақат ауданы - 105 000 мың теңге";
"Атырау қаласы - 1 527 000 мың теңге";
9) 39-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"39. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін 260 000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Махамбет ауданы - 60 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 200 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.";
10) 40-тармақта:
"221 000" деген цифрлар "227 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11) келесі мазмұндағы 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 тармақтарымен толықтырылсын:
"43. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру үшін 75 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 60 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 15 000 мың теңге.
44. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын материалдық-техникалық жарақтандыру үшін 87 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 36 000 мың теңге;
Исатай ауданы - 10 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 41 000 мың теңге.
45. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы бюджетіне СМП-163 балабақшасының қызметі үшін ғимарат алуға 180 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
46. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізу үшін 3 367 550 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

47. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Атырау на реконструкцию автомобильных дорог в сумме 770 000 тысяч тенге.
48. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на  развитие районным бюджетам и бюджета города Атырау на развитие теплоэнергетической системы в сумме 165 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 45 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 120 000 тысяч тенге.
49. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Атырау на строительство жилья в сумме 1 036 500 тысяч тенге.
50. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам и бюджету города Атырау на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 15 450 тысяч тенге, в том числе:       Курмангазинскому району - 1 850 тысяч тенге;
Исатайскому району - 650 тысяч тенге;
Кызылкугинскому району - 550 тысяч тенге;
Макатскому району - 850 тысяч тенге;
Махамбетскому району - 1 550 тысяч тенге;
Оказать единовременную социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны в размере 50 000 тенге.
51. В приложении 3 к указанному решению:
в строке "8. город Атырау" цифры "59 686" заменить цифрами   "56 175", дополнить строкой следующего содержания:
"9. собственно-областной бюджет - 3 511 тенге".
52. В приложении 9 к указанному решению:
в разделе "Инвестиционные проекты" функциональную группу 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" дополнить администратором 271 с программой 019 следующего содержания:
"271 Департамент (Управление) строительства области"
"019 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы";
функциональную группу 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" дополнить администратором 255 с программой 004 следующего содержания:
"255 Департамент (Управление) сельского хозяйства области"
"004 Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства";
дополнить функциональной группой 11 и администратором 272 с программой 003 следующего содержания:
"11 Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность"
"272 Департамент (Управление) архитектуры и градостроительства области"
"003 Создание информационных систем";
функциональную группу 12 "Транспорт и коммуникации"» по администратору 268 дополнить программой 007 следующего содержания:
"007 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры".

47. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне автомобиль жолдарын қайта жаңғырту үшін 770 000 мың теңге сомасында даму нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
48. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамыту үшін 165 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 45 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 120 000 мың теңге.
49. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне тұрғын үй салу үшін 1 036 500 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
50. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек үшін 15 450 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 1 850 мың теңге;
Исатай ауданы - 650 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 550 мың теңге;
Мақат ауданы - 850 мың теңге;
Махамбет ауданы - 1 550 мың теңге;
Атырау қаласы - 10 000 мың теңге.
Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 50 000 теңге мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
51. Аталған шешімнің 3 қосымшасында:
"8. Атырау қаласы" деген жолда "59 686" деген сандар "56175" деген сандармен ауыстырылсын, келесідей мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"9. жеке облыстық бюджет - 3 511".
52. Аталған шешімнің 9 қосымшасында:
"Инвестициялық жобалар" бөлімінде 09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобы келесідей мазмұндағы 019-бағдарламасы бар 271-әкімшімен толықтырылсын:
"271 Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)"
"019 Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобы келесідей мазмұндағы 004-бағдарламасы бар 255-әкімшімен толықтырылсын:
"255 Облыстық ауыл шаруашылығы департаменті (басқармасы)"
"004 Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту";
келесідей мазмұндағы 11 функционалдық топпен және 003-бағдарламасы бар 272-әкімшімен толықтырылсын:
"11 өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі"
"272 Облыстық сәулет және қала құрылысы департаменті (басқармасы)"
"003 Ақпараттық жүйелер құру";
12. "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобы 268-әкімші бойынша келесідей мазмұндағы 007-бағдарламасымен толықтырылсын:
"007 Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері".

2. В соответствии с единой бюджетной классификацией, утвержденным Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, произведенные кассовые расходы по программе   141 257 004 100 "Выплаты вознаграждений (интересов) и иных платежей по займам" в сумме 26 555,118 тысяча тенге перенести на программу  141 257 004 102 "Выплаты вознаграждений (интересов) и иных платежей по займам из республиканского бюджета".
3. Приложения 1 и 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель VI сессии
областного маслихата                   С. Куанышев
Секретарь областного маслихата      Ж. Дюсенгалиев
Приложение 1
к решению VI сесcии
областного маслихата
от 11 апреля 2008 года N 86-IV
Приложение 1
к решению III сеcсии
областного маслихата
от 12 декабря 2007 года N 31-IV
Областной бюджет на 2008 год
Ка-
те-
го-
рия
К
л
а
с
с
Под-
класс
Наименование
Сумма
тыс. тенге
I. Доходы

"2. Қазақстан Республикасы Бюджетік жоспарлау және экономика Министірлігі бекіткен бюджет сыныптамасына сәйкес, кассалық шығындарды 141 257 004 100 "қарыздар бойынша сыйақылар (мүдделер), өзге де төлемдерді төлеу" бағдарламасынан 26 555,118 мың теңгені      141 257 004 102 "Республикалық бюджетте қарыздар бойынша сыйақылар (мүдделер), өзге де төлемдерді төлеу" бағдарламасына жылжытылсын.
3. Аталған шешімнің 1, 3, 5 және 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы                 С.Қуанышев
Облыстық мәслихат хатшысы               Ж.Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың
VІ сессиясының
2008 жылғы 11 сәуірдегі
N 86-IV шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

182 821
026
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на
внедрение новых технологий
государственной системы в сфере
образования
232 161
048
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на
оснащение учебным оборудованием
кабинетов физики, химии,
биологии в государственных
учреждениях начального,
основного среднего и общего
среднего образования
242 254
058
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на создание
лингафонных и мультимедийных
кабинетов в государственных
учреждениях начального,
основного среднего и общего
среднего образования

182 821
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 161
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
242 254
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер