О преобразовании поселков Ачисай, Баялдыр, Кантаги в аулы
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата N 6/87-IV от 11 апреля 2008 года и постановление Южно-Казахстанского областного акимата N 110 от 18 апреля 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2008 года за N 1980
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения маслихата и акимата города Кентау Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Преобразовать поселки Ачисай, Баялдыр, Кантаги, находящиеся в административном подчинении органов власти города Кентау, в аулы Ачисай, Баялдыр, Кантаги.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Ащысай, Байылдыр, Хантағы поселкелерін ауыл етіп қайта құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/87-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 110 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 сәуірде N 1980 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты мен әкімдігінің пікірлерін ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Кентау қалалық билік органдарының әкімшілік бағыныстағы Ащысай, Байылдыр, Хантағы поселкелері Ащысай, Байылдыр, Хантағы ауылдары болып қайта құрылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы