О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 13-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 25 декабря 2008 года N 7-1-120. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 15-9
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 15-9.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-78, опубликованное 17 января 2008 года в газете "Жайық үні" и 17 января 2008 года, 31 января 2008 года, 7 февраля 2008 года, 14 февраля 2008 года, 21 февраля 2008 года в газете "Пульс города"), с изменениями и дополнениями, внесенными решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2008 года N 5-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-83, опубликованное 17 апреля 2008 года, 24 апреля 2008 года, 8 мая 2008 года в газете "Жайық үні" N 16, N 17, N 19 и 10 апреля 2008 года, 17 апреля 2008 года, 24 апреля 2008 года в газете "Пульс города" N 15, N 16, N 17), решением Уральского городского маслихата от 27 мая 2008 года N 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-91, опубликованное 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года, 26 июня 2008 года в газете "Жайық үні"  N 24, N 25 , N 26 и 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года, 26 июня 2008 года в газете "Пульс города" N 24, N 25 , N 26), решением Уральского городского маслихата от 12 августа 2008 года N 10-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-109, опубликованное 28 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 11 сентября 2008 года в газете "Жайық үні" N 35, N 36, N 37 и 28 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 11 сентября 2008 года в газете "Пульс города" N 35, N 36, N 37), решением Уральского городского маслихата от 23 октября 2008 года N 12-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-116, опубликованное 13 ноября 2008 года, 20 ноября 2008 года в газете "Жайық үні" N 46, N 47 и 13 ноября 2008 года, 20 ноября 2008 года в газете "Пульс города" N 46, N 47) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 желтоқсанда N 7-1-120 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009.03.31 N 15-9 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-78 тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтарда және "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы, 2008 жылғы 31 қаңтардағы, 2008 жылғы 7 ақпандағы, 2008 жылғы 14 ақпандағы, 2008 жылғы 21 ақпандағы жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 6 наурыздағы N 5-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-83 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 16, N 17, N 19 2008 жылғы 17 сәуірдегі, 2008 жылғы 24 сәуірдегі, 2008 жылғы 8 мамырдағы және "Пульс города" газетінің N 15, N 16, N 17 2008 жылғы 10 сәуірдегі, 2008 жылғы 17 сәуірдегі, 2008 жылғы 24 сәуірдегі жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-3 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-91 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 24, N 25, N 26 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы, 2008 жылғы 26 маусымдағы және "Пульс города" газетінің N 24, N 25, N 26 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы, 2008 жылғы 26 маусымдағы жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 12 тамыздағы N 10-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-109 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 35, N 36, N 37 2008 жылғы 28 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 11 қыркүйектегі және "Пульс города" газетінің N 35, N 36, N 37 2008 жылғы 28 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 11 қыркүйектегі жарияланған), Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 23 қазандағы N 12-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-116 тіркелген, "Жайық үні" газетінің N 46, N 47 2008 жылғы 13 қарашадағы, 2008 жылғы 20 қарашадағы және "Пульс города" газетінің N 46, N 47 2008 жылғы 13 қарашадағы, 2008 жылғы 20 қарашадағы жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 14 656 668 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 426 909 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 138 497 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 685 050 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6 406 212 тысячи тенге;
2) затраты - 13 389 504 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1 267 164 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - 1 267 164 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 267 164 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 305 382 тысячи тенге;
погашение займов - -1 793 022 тысячи тенге;
движение остатков бюджетных средств - 220 476 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифру "234 394" заменить цифрой "194 347";
цифру "6 168" заменить цифрой "7 012";
цифру "19 969" заменить цифрой "14 317";
цифру "7 021" заменить цифрой "6 900";
цифру "103 131" заменить цифрой "279 831";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2008 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 9 100 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие со 1 января 2008 года.
Председатель 13-й очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-2
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 25 декабря 2007 года N 4-4
Бюджет города Уральска на 2008 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 14 656 668 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 426 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 138 497 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 685 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6 406 212 мың теңге;
2) шығындар - 13 389 504 мың теңге;
3) операциялық айырым - 1 267 164 мың теңге;
4) таза бюджеттен кредиттеу - 0;
5) қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 267 164 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 267 164 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 305 382 мың теңге;
қарыздарды өтеу - -1 793 022 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 220 476 мың теңге;
8 тармағында:
"234 394" саны "194 347" санымен ауыстырылсын;
"6 168" саны "7 012" санымен ауыстырылсын;
"19 969" саны "14 317" санымен ауыстырылсын;
"7 021" саны "6 900" санымен ауыстырылсын;
"103 131" саны "279 831" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы 9 100 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезеті
13-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-2 Орал қалалық
мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2007 жылғы 25 желтоқсандағы
N 4-4 Орал қалалық
мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2008 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І.Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету