О внесении дополнения и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года N 71. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2009 года N 5572. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 30
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.01.2016 № 30.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2008 года за № 5419) следующие дополнение и изменения:
в Перечне специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной, утвержденном указанным приказом:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 1 "Затраты на товары и услуги":
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
по специфике 141 "Оплата коммунальных услуг":
в графе 7 "Примечание":
после слов "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" дополнить словами "и Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации по бюджетной программе "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и зарубежными странами", администратором которой является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан";
по графе 7 "Примечание":
по всему тексту слова "с приложением копии счет-фактуры или накладной (акта) о поставке товаров, или акта выполненных работ, оказанных услуг в соответствии с заключенной гражданско-правовой сделкой, или другого документа, установленного законодательством Республики Казахстан" заменить словами "без приложения подтверждающих документов".
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

"Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 588 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 71 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 3 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5572 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 27.01.2016 № 30 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 588 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 5419 болып тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесінде:
1 "Ағымдағы шығындар" санатында:
1 "Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерге шығындар" сыныбында:
140 "Көрсетілетін қызметтер мен тауарларды сатып алу" кіші сыныбында:
141 "Коммуналдық қызметтерді төлеу" ерекшелігі бойынша:
7 "Ескерту" бағанында:
"Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы" деген сөздерден кейін "және әкімшісі Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі болып табылатын "Сыртқы сауда саласында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сонымен қатар Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу" бюджеттік бағдарламасы бойынша Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Сауда өкілеттігі" деген сөздермен толықтырылсын;
7 "Ескерту" бағаны бойынша:
барлық мәтін бойынша "жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілеге немесе Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген басқа құжатқа сәйкес шот-фактураны немесе орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер туралы жүкқұжаттың көшірмелерін қоса бере отырып" деген сөздері "құжаттарды растайтын қосымшасыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті  (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                    Б. Жамишев

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Министр                                            Б. Жәмішев