О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 586 "Об утверждении Правил представления финансовой отчетности в депозитарий"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 368. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2009 года № 5800. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 104
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.02.2012 № 104.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 586 "Об утверждении Правил представления финансовой отчетности в депозитарий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5415, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 18 февраля 2009 года № 25 (1622)) следующее изменение:
в Правилах представления финансовой отчетности в депозитарий, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4 слова "30 августа года" заменить словами "30 октября года".
2. Департаменту развития бухгалтерского учета, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 29 августа 2009 года.
Министр                                    Б. Жамишев

"Қаржылық есептілікті депозитарийге беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 586 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 368 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 25 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5800 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 104 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.02.20 № 104 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қаржылық есептілікті депозитарийге беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 586 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5415 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 18 ақпан, N 25 (1622) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қаржылық есептілікті депозитарийге беру ережесінде:
4-тармақта "жылдың 30 тамызынан" деген сөздер "жылдың 30 қазанынан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есепті, аудиторлық қызметті дамыту департаменті (Ж.Н. Айтжанова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2009 жылғы 29 тамыздан күшіне енеді.
Министр                                              Б. Жәмішев