О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 215 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 582. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2010 года № 6019
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 215 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 июня 2009 года за № 5702) следующие изменения и дополнения:
в Классификаторе перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями в сфере образования":
по кодам товаров (работ, услуг) 1, 6, 7, 11:
в графе 6:
в абзаце восьмом цифры "101," заменить цифрами "000";
в абзаце девятом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце двенадцатом цифры "101," заменить цифрами "000";
в абзаце тринадцатом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце четырнадцатом цифры "100" заменить цифрами "000";
в абзаце пятнадцатом цифры "100" заменить цифрами "000";
графу 1 дополнить словом "МБ";
графу 2 дополнить цифрой "4";
графу 3 дополнить цифрой "2";
графу 4 дополнить цифрами "471";
графу 5 дополнить цифрами "004";
графу 6 дополнить цифрами "000";
в графе 9:
в подпункте 28) после цифр "159," дополнить цифрами "334,";
в графе 10 после слов "постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1441 "Об утверждении Порядка использования государственными учреждениями образования финансовых, материальных и валютных поступлений" дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1102 "Об утверждении правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями";

"Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 215 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 582 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 26 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6019 болып енгізілді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 215 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2009 жылғы 16 маусымда № 5702 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышында:
«Білім беру саласындағы мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер» бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 1, 6, 7, 11-кодтары бойынша:
6-бағанда:
сегізінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
1-баған «ЖБ» деген сөзбен толықтырылсын;
2-баған «4» деген санмен толықтырылсын;
3-баған «2» деген санмен толықтырылсын;
4-баған «471» деген сандармен толықтырылсын;
5-баған «004» деген сандармен толықтырылсын;
6-баған «000» деген сандармен толықтырылсын;
9-бағанда:
28) тармақшада «159,» деген сандардан кейін «334,» деген сандармен толықтырылсын;
10-бағанда «Мемлекеттік білім мекемелерінің қаржылық, материалдық және валюталық түсімдерді пайдалануының тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 қыркүйектегі № 1441 қаулысы» деген сөздерден кейін «, «Мемлекеттік білім беру мекемелерінің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 1102 қаулысы» деген сөздермен толықтырылсын;

по кодам товаров (работ, услуг) 2, 4, 5, 8:
в графе 6:
в абзаце седьмом цифры "101," заменить цифрами "000";
в абзаце восьмом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце одиннадцатом цифры "101," заменить цифрами "000";
в абзаце двенадцатом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце тринадцатом цифры "100" заменить цифрами "000";
в абзаце четырнадцатом цифры "100" заменить цифрами "000";
по коду товаров (работ, услуг) 3:
в графе 6:
в абзаце третьем цифры "101," заменить цифры "000";
в абзаце четвертом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце седьмом цифры "101," заменить цифрами "000";
в абзаце восьмом цифры "105" заменить цифрами "000";
в абзаце девятом цифры "100" заменить цифрами "000";
в абзаце десятом цифры "100" заменить цифрами "000";
по кодам товаров (работ, услуг) 9, 12:
в графе 6:
в абзаце первом цифры "100" заменить цифрами "000";
в абзаце втором цифры "100" заменить цифрами "000";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями в сфере особо охраняемых природных территорий":
по коду товаров (работ, услуг) 14:
в графе 9:
в подпункте 14) перед цифрами "131" дополнить цифрами "125,".
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев

тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 2, 4, 5, 8-кодтары бойынша:
6-бағанда:
жетінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 3-коды бойынша:
6-бағанда:
үшінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «101,» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «105» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 9, 12-кодтары бойынша:
6-бағанда:
бірінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «100» деген сандар «000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтер» бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 14-коды бойынша:
9-бағанда:
14) тармақшада «131» деген сандардың алдынан «125,» деген сандармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                  Б. Жәмішев