О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан"
Постановление акимата города Астаны от 11 ноября 2009 года N 23-1045п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 декабря 2009 года N 597. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22 ноября 2010 года N 23-1097п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22.11.2010 N 23-1097п
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2004 года за № 321, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 10 апреля 2004 года, № 47, "Вечерняя Астана" от 8 апреля 2004 года, № 40; внесены изменения и дополнения постановлением акимата города Астаны от 28 февраля 2008 года № 23-266п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельных категорий граждан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 марта 2008 года за № 513, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 17 апреля 2008 года, № 48, "Вечерняя Астана" от 17 апреля 2008 года, № 44; постановлением акимата города Астаны от 17 июня 2009 года № 23-569п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельных категорий граждан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2009 года № 585, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 11 июля 2009 года, № 75, "Вечерняя Астана" от 11 июля 2009 года, № 82) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
пункт 5-1 изложить в следующей редакции:
"Социальная поддержка не распространяется на лиц, указанных в пункте 1 настоящих Правил в соответствии с законодательством Республики Казахстан пользующихся услугами индивидуальных помощников.".

"Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 қарашадағы N 23-1045қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 597 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы N 23-1097қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.11.22 N 23-1097қ қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2004 жылғы 26 наурызда N 321 болып тiркелген, "Астана хабары" газетінің 2004 жылғы 10 сәуірдегі N 47 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 40 нөмірінде жарияланған; "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 23-266қ қаулысымен өзгерістер енгізілген, Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 28 наурызда N 513 болып тiркелген, "Астана хабары" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 48 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 44 нөмірінде жарияланған; "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы N 23-569қ қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2009 жылғы 3 шілдеде N 585 болып тiркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 11 шілдеде N 75 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 11 шілдеде N 82 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасында:
5-1-тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік қолдау Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осы Қағиданың 1-тармағында көрсетілген жеке көмекшілер қызметін пайданалатын адамдарға таратылмайды.".

2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкiм                                           И. Тасмағамбетов