О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года N 271/39-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 декабря 2009 года N 602. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2004 года за № 326, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 62-63 от 15 мая 2004 года, "Вечерняя Астана" № 63-64 от 22 мая 2004 года), от 23 декабря 2005 года № 214/28-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 мая 2004 года за № 326) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 февраля 2006 года за № 430, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 23-24 от 18 февраля 2006 года, "Вечерняя Астана" № 23 от 16 февраля 2006 года), от 24 мая 2007 года № 380/47-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за № 469, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 109 от 3 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" № 117 от 6 июля 2007 года), от 28 марта 2008 года № 59/10-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства санитарного содержания организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2008 года за № 526, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 55 от 6 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 52 от 6 мая 2008 года), от 18 декабря 2008 года № 168/28-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2009 года за № 556, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 10 от 29 января 2009 года, "Вечерняя Астана" № 12 от 29 января 2009 года), от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 65 от 16 июня 2009 года, "Вечерняя Астана" № 71 от 16 июня 2009 года) следующие изменения:
в Правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
во втором абзаце пункта 1 слова "и обязательны для всех хозяйствующих субъектов, независимо от форм собственности, принадлежности или гражданства, арендаторов, застройщиков, владельцев зданий, строений и сооружений" исключить;

Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы N 271/39-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 15 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 602 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 43, 43-1 баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 5 мамырда N 326 болып тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63, "Астана хабары", 2004 жылғы 22 мамырда N 63-64 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 214/28-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 5 мамырда N 326 болып тіркелген) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 6 ақпанда N 430 болып тіркелген, 2006 жылғы 18 ақпанда N 23-24 "Астана хабары", 2006 жылғы 16 ақпанда N 23 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2007 жылғы 24 мамырдағы N 380/47-IІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 26 маусымда N 469 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 шілдеде N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 6 шілдеде N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 28 наурыздағы N 59/10-IV "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 25 сәуірде N 526 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда N 55 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 мамырда N 52 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 168/28-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 26 қаңтарда N 556 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда N 10 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 29 қаңтарда N 12 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 мамырдағы N 226/35-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда N 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда N 65 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 16 маусымда N 71 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидасында:
1-тармақтың екінші азат жолындағы "және меншік нысанына, жалгерлердің, құрылыс жүргізушілердің, ғимараттардың, құрылыстардың және құрылғылардың иелеріне немесе азаматтығына қарамастан барлық шаруашылық жүргізу құқығындағы субъектілерге орындауға міндетті болып табылады" деген сөздер алынып тасталсын;

в абзаце 13 пункта 4 второе предложение исключить;
в пункте 48 слово "запрещается" заменить словами "не допускается";
в пункте 50 слова "ответственность за их ликвидацию" заменить словами "их ликвидация";
в пунктах 52, 60 слова "запрещается, Запрещается" заменить словами "не допускается, Не допускается";
в пункте 69 слово "Запрещается" заменить словами "Не разрешается";
в пунктах 73, 76 слова "Запрещаются" заменить словами "Не разрешается";
в пункте 77 слово "обязаны" заменить словом "должны";
в пунктах 78, 79, 90, 91 слова "Запрещается, запрещается" заменить словами "Не допускается, не допускается";
в пункте 93 слово "обязана" заменить словом "должна";
пункт 96 исключить;
в пункте 97 второе предложение исключить;
в пункте 103 слово "Запрещается" заменить словами "Не допускается";
в пункте 104 слово "обязаны" заменить словом "должны";
в пункте 107 слово "Запрещается" заменить словами "Не допускается";
в пункте 107-9 слово "запрещаются" заменить словами "не допускается";
в пункте 113 слово "обязаны" заменить словом "должны";
в третьем абзаце пункта 120 слово "обязательных" исключить;
в пункте 123-1 слово "обязательное" исключить;
в пунктах 134, 136, 137 слова "обязаны" заменить словами "должны";
в пункте 140 второе предложение исключить;
в пунктах 142, 144 слова "запрещается, Запрещается" заменить словами "не допускается, Не допускается";
в пунктах 151, 154 слова "Запрещается" заменить словами "Не разрешается";
пункт 156 изложить в следующей редакции:
"156. За состояние и эксплуатацию фонтанов отвечают эксплуатирующие организации.";
в пункте 158 слово "обязана" заменить словом "должна";
название главы 15 изложить в следующей редакции:
"Контроль за состоянием благоустройства, санитарным содержанием, организацией уборки территории города Астаны";
в пункте 160:
слова "В соответствии с функциональными обязанностями" исключить;
слово "общий" заменить словом "Общий";
главу 16 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин

4-тармақтың 13-азат жолындағы екінші сөйлем алынып тасталсын;
48-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
50-тармақтағы "оларды жоюға жауапкершілік" деген сөздер "оларды жоюға" деген сөздермен ауыстырылсын;
52, 60-тармақтардағы "тыйым салынады, тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді, жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
69-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "рұқсат берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
73, 76-тармақтардағы "тыйым салынады" деген сөздер "рұқсат берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
77-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
78, 79, 90, 91-тармақтардағы "тыйым салынады, тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді, жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
96-тармақ алынып тасталсын;
97-тармақтағы екінші сөйлем алынып тасталсын;
103-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
104-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
107-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
107-9-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
113-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
120-тармақтың үшінші азат жолындағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
134, 137-тармақтардағы "міндетті" деген сөздер "тиісті" деген сөздермен ауыстырылсын;
140-тармақтағы екінші сөйлем алынып тасталсын;
142, 144-тармақтардағы "тыйым салынады, тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді, жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
151, 154-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "рұқсат берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
156-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"156. Бұрқақтардың жағдайы мен пайдаланылуына пайдаланушы ұйым жауап береді.";
158-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
15-тараудың атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Астана қаласы аумағында тазарту жұмыстарын ұйымдастыру, аббаттандыру, санитарлық ұстаудың күйіне бақылау";
160-тармақтағы:
"Функционалдық міндеттерге сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
"қаланың" деген сөз "Қаланың" деген сөзбен ауыстырылсын;
16-тарау алынып тасталсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы
А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин