О присвоении наименования улицам аула Булаксай, села Костомар, села Акжар
Решение акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района Акмолинской области от 30 апреля 2009 года № 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 июня 2009 года № 1-4-145
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики  Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с протоколом схода жителей аульного округа от 25 апреля 2009 года, аким Булаксайского аульного округаРЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам аула Булаксай: улице № 1-наименование Тын игерушилер, улице № 2 - наименование Абай, улице № 3 - наименование С. Сейфуллин, улице № 4 - наименование Д.Б. Тналина, ,улице № 5 - наименование Окжетпес, улице № 6 – наименование Астана, улице № 7 - наименование М. Макатаев, улице № 8 - наименование Сары - Арка, улице № 9 - наименование Богенбай.
Присвоить следующие наименование улицам села Костомар:
Улице № 1 – наименование Д. Кунаев, улице № 2 – наименование Курмангазы , улица № 3 – наименование К. Сатпаев;
Присвоить следующие наименования улицам села Акжар: улице № 1 -  наименование М. Ауэзов, улице № 2 - наименование Курмангазы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Булаксайского
аульного округа                            Т. Кудабеков

Бұлақсай ауылы, Қостомар селосы, Ақжар селоларының көшелеріне жаңа атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 40 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 маусымда № 1-4-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына сәйкес және ауылдық округ тұрғындары жиналысының 2009 жылғы 25 сәуірдегі хаттамасын есепке ала отырып, Бұлақсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Бұлақсай ауылындағы келесі көшелерге жаңа төмендегі атаулар берілсін: № 1 көшесіне – Тың игерушілер атауы, № 2 көшесіне - Абай атауы, № 3 көшесіне - С.Сейфуллин атауы, № 4 көшесіне - Д.Б.Тналина  атауы, №5 көшесіне - Оқжетпес атауы, №6 көшесіне - Астана атауы, № 7 көшесіне – М. Мақатаев атауы, № 8 көшесіне - Сары-Арқа атауы, № 9 көшесіне - Бөгенбай атауы берілсін.
Қостомар селосындағы келесі көшелерге төмендегі жаңа атаулар берілсін: № 1 көшесіне – Д. Қонаев атауы, № 2 көшесіне - Құрманғазы атауы, № 3 көшесіне - Қ. Сатпаев атауы берілсін.
Ақжар селосындағы келесі көшелерге төмендегі жаңа атаулар берілсін: № 1 көшесіне – М. Әуезов атауы, № 2 көшесіне - Құрманғазы атауы берілсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3. Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарында бірінші рет жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Бұлақсай ауылдық
округінің әкімі                            Т. Құдабеков